Darmowe gry w Epic Games Store. Odbierz horror, jakiego świat nie widział

Darmowe gry w Epic Games Store. Odbierz horror, jakiego świat nie widział

Epic Games Store
Epic Games Store
Źródło zdjęć: © Epic Games Store
26.10.2023 11:43, aktualizacja: 26.10.2023 13:54

Już dziś Epic Games zaktualizuje ofertę na darmowe gry. Z racji tego, że zbliża się Halloween, to włodarze wirtualnego rozdawnictwa postanowili trochę postraszyć graczy. Kolejna część kultowego horroru do odebrania już dziś.

Już dziś kolejne darmowe gry zagoszczą w Epic Games Store. Zanim to jednak nastąpi, pamiętajmy o trwającej jeszcze przez kilka godzin ofercie. Do godziny 17:00 czasu polskiego możemy odebrać całkowicie bezpłatnie Eternal Threads, czyli tytuł bazujący na koncepcji manipulowania czasem, w którym głównym zadaniem jest ocalenie ofiar pożaru.

Natomiast daniem głównym trwającej jeszcze oferty będzie dla wielu graczy kultowy survival-horror The Evil Within. Czy warto go odebrać? Jeśli mamy nerwy ze stali, to nie ma nad czym się zastanawiać, a jakby tego było mało, to pojawia się szansa na odebranie kontynuacji tej udanej gry.

The Evil Within 2 za darmo w Epic Games Store

Po godzinie 17:00 Epic Games zaktualizuje ofertę i miejsce The Evil Within zajmie The Evil Within 2. W pracach nad kontynuacją zaangażowany był nie kto inny jak Shinji Mikami. Jego wizja była kluczowa, gdy pracowano nad serią Resident Evil czy Devil May Cry - chyba nie ma lepszej rekomendacji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Tandem: a Tale of Shadows za darmo w Epic Games Store

Może i mniejszy kaliber, ale jedno jest pewne: Tandem: a Tale of Shadows to gra, która ma pomysł na siebie i również potrafi dać "wycisk", tylko w nieco inny sposób niż seria The Evil Within. Jeśli szukasz wyzwań logicznych z elementami platformówkowymi, to to ta produkcja jest idealnym kandydatem.

Tydzień na odebranie gier

Zasady rozdawnictwa nie zmieniają się. Zarówno The Evil Within 2 jak i Tandem: a Tale of Shadows odbiorą wszyscy użytkownicy posiadający aktywne konto Epic Games Store. Tytuły będą dostępne od 26 października od godziny 17:00 czasu polskiego przez równy, równiutki tydzień.

Więcej takich newsów znajdziesz na naszej stronie w kategorii Darmowe Gry

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)