Need for Speed: Underground 2 na Unreal Engine. Ambitny projekt fanów

Need for Speed: Underground 2 Remake
Need for Speed: Underground 2 Remake
Źródło zdjęć: © YouTube

06.05.2022 09:56, aktual.: 23.05.2022 13:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Niekwestionowany klasyk gatunku w nowej odsłonie. W sieci pojawiło się interesujące nagranie. Need for Speed: Underground 2 w odświeżonej wersji na Unreal Engine 4. Jest to w pełni fanowski projekt.

Need for Speed: Underground 2 - dla wielu miłośników wirtualnej rozrywki jest to gra dzieciństwa. Teraz, za sprawą silnika Unreal Engine 4, możemy liczyć na fanowski remake tego tytułu. Internauta o pseudonimie 2Unreal4Underground, któremu wsparcia udziela Ivan Novozhilov, opublikował niezwykle interesujące nagranie.

11 minut z "nowym" Need for Speed: Underground 2. Materiał jest swego rodzaju podsumowaniem dotychczasowych prac, które trwają już - sugerując się historią filmów na kanale - około sześciu miesięcy. Przyznam szczerze, że oglądając najnowszy zapis z rozgrywki dopadła mnie nostalgia, przed którą nie zamierzałem się bronić. Kultowe miejscówki i charakterystyczne skrzyżowania - wszystko wygląda jak dawniej, z tą różnicą, że oprawa graficzna jest odświeżona.

Aktualnie nie znamy daty premiery tego fanowskiego remake’u. Zaprezentowany gameplay jest dowodem na to, że prace są zaawansowane, jednak do finalizacji projektu jeszcze trochę brakuje, więc warto uzbroić się w cierpliwość. Twórcy zapowiadają, że w grze pojawi się również tryb multiplayer.


Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)