Darmowe gry od Epic Games. Wyciekła lista na najbliższe dni

Darmowe gry od Epic Games. Wyciekła lista na najbliższe dni

Darmowe gry od Epic Games. Wyciekła lista na najbliższe dni
Źródło zdjęć: © Epic Games Store
22.12.2021 13:25

Każdy łowca okazji czeka na darmowe gry od Epic Games. Teraz jest ich więcej niż normalnie - do końca roku Epic Games Store rozdaje jedną grę dziennie. Na Reddicie pojawiła się prawdopodobna lista produkcji, które otrzymamy w najbliższych dniach.

Darmowe gry w Epic Games Store to już tradycja. W standardowej ofercie gry pojawiają się w każdy czwartek po południu. Z okazji świąt Bożego Narodzenia oferta stała się jednak znacznie bogatsza i od 16 grudnia otrzymujemy codziennie jedną darmową produkcję. Promocja potrwa do 30 grudnia.

19 grudnia na Reddicie pojawił się wpis z listą gier, które otrzymamy za darmo w najbliższych dniach na platformie Epic Games Store. Wydaje się, że lista ta może być prawdopodobna. Użytkownik Wok typował, że 20 grudnia w nasze ręce wpadnie Loop Hero, a 21 grudnia Second Extinction. W obu przypadkach miał rację.

W związku z tym wszyscy czekają na to, czy sprawdzą się jego typy na kolejne dni, a jeśli miałoby się tak stać - nikt by nie żałował.

22 grudnia w ręce graczy miałaby trafić wydana w tym roku strategia HUMANKIND, próbująca stanowić konkurencję dla popularnej serii Cywilizacja. Pełna lista przewidywań użytkownika Reddita prezentuje się następująco:

  • 21 grudnia - Loop Hero,
  • 22 grudnia - Second Extinction,
  • 23 grudnia - HUMANKIND,
  • 24 grudnia - Mutant Year Zero: Road to Eden,
  • 25 grudnia - Vampyr,
  • 26 grudnia - Pathfinder: Kingmaker,
  • 27 grudnia - Prey.

Należy jednak podkreślić, że to nieoficjalne, niepotwierdzone informacje. Wielu internautów wierzy jednak, że prawdopodobieństwo, że faktycznie tak będzie prezentować się lista darmowych gier na najbliższy tydzień, jest całkiem wysokie. Okazja do zweryfikowania listy już dziś o godzinie 17:00, kiedy pojawi się nowa darmowa produkcja.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)