Epic Games rozdaje – część piąta. Są też plotki na temat jutrzejszej darmówki

Strona głównaEpic Games rozdaje – część piąta. Są też plotki na temat jutrzejszej darmówki
20.12.2021 17:02
Epic Games Store rozdaje kolejne produkcje
Epic Games Store rozdaje kolejne produkcje
Źródło zdjęć: © Facebook

Coroczne świąteczne rozdawnictwo w Epic Games Store trwa w najlepsze. Do 20 grudnia, godziny 17:00 mogliśmy odebrać bezpłatnie Zaginięcie Ethana Cartera, a teraz czas na kolejną produkcję.

Chociaż Epic Games nie ujawnia, jakich darmówek możemy się spodziewać, to w internecie znalazła się pewna aktualizowana lista. Jak dotąd wszystkie cztery przecieki z francuskiego serwisu się potwierdziły, a więc najprawdopodobniej jest prawdziwa. 

Loop Hero za darmo w Epic Game Store, a co dalej?

Od godziny 17:00 20 grudnia przez 24 godziny możecie odebrać za darmo grę Loop Hero (normalna cena to 69,99 zł). Jest to jednoosobowa produkcja typu roguelike, wydana w mocno niezależnym stylu. Dla fanów gatunku to zapewne świetny prezent, ale pozostali raczej będą sceptyczni. Jednakże wszystko wskazuje na to, że następna darmowa produkcja od Epic Games Store może być już czymś poważniejszym.

Na podstawie informacji opublikowanych we francuskim serwisie dealabs (odpowiednik pepper.pl), od 21 grudnia godz. 17:00 przez 24 godziny będziemy mogli odebrać grę Second Extinction całkowicie za darmo. Obecnie jest to całkiem obiecująca produkcja, będąca jeszcze w fazie wstępnego dostępu. Podobnie jak Loop Hero, gra kosztuje mniej niż 100 zł, a dokładniej 89 zł.

Zastrzegamy, że informacje podawane na francuskiej stronie nie są potwierdzone, a to jedynie spekulacje. Sugerujemy nie traktować ich jako w pełni rzetelne.

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)