Darmowa gra od Epic Games Store. Wczorajsze przecieki się potwierdziły

Epic Games Store
Epic Games Store
Źródło zdjęć: © Epic Games Store
Arkadiusz Stando

21.12.2021 17:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Według opublikowanych przez francuski serwis dealabs informacji, kolejną darmową produkcją udostępnioną 21 grudnia przez EGS miało być Second Extinction. Okazuje się, że plotki się potwierdziły.

To już szósta z piętnastu darmowych gier, które Epic Games ma zamiar rozdać w tym miesiącu. Second Extinction oficjalnie jest dostępna do odebrania, od godziny 17:00 21 grudnia przez dokładnie 24 godziny. Jej standardowa cena to 89 zł. Póki co nie wiadomo, jaką produkcję EGS ma zamiar rozdawać od jutra.

Leakerzy nie udostępnili jeszcze informacji na ten temat, a więc pozostaje nam cierpliwie czekać. Według obecnych doniesień wiemy tylko, że jutrzejsza promocja została przesunięta z 29 grudnia na 22 grudnia. W poprzednich dniach Epic Games Store rozdawało kolejno: Shenmue 3, Neon Abyss, Remnant: From the Ashes, Zaginięcie Ethana Cartera i Loop Hero.

A kiedy możemy spodziewać się jakiejś darmowej produkcji AAA? Nie wiemy, czy Epic Games ma zamiar takową udostępnić, ale osoba publikująca przecieki twierdzi, że najlepsza z propozycji będzie rozdawana od 25 grudnia godz. 17:00.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)