Darmowe gry na weekend. Przegląd ofert na najbliższe dni

Darmowe gry na weekend. Przegląd ofert na najbliższe dni

Tryb wieloosobowy Modern Warfare II oraz Warzone 2.0
Tryb wieloosobowy Modern Warfare II oraz Warzone 2.0
Źródło zdjęć: © YouTube
16.12.2022 14:00, aktualizacja: 16.12.2022 15:20

Nadciąga kolejny weekend, a to oznacza, że gracze mogą spędzić ten czas grając za darmo. Dzięki temu możemy trochę zaoszczędzić oraz przetestować kilka tytułów przed potencjalnym zakupem.

Czym byłby weekend bez darmowych gier? I tym razem mamy szansę oddać się wirtualnej rozrywce, a zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na Zimowe Wyprzedaże. Gdzie znajdziemy gry za darmo i na jakich zasadach są udostępniane? Oto przegląd okazji na najbliższe dni.

Epic Games Store – świąteczne rozdawnictwo czas zacząć

Epic Games Store ma dla graczy 15 darmowych gier na PC do odebrania. Wszystkich nie odbierzemy od razu. Każdego dnia, począwszy od 15 grudnia, sklep udostępnia inny tytuł, a na jego odebranie mamy 24 godziny. Tak więc do 16 grudnia do godziny 17:00 czasu polskiego odbierzemy za darmo relaksacyjny tytuł Bloons TD 6. Gdy oferta wygaśnie, pojawi się nowa gra, a potem kolejna. Jaka? Tego nie wiemy.

Darmowe gry na Steamie

Bezpłatne gry są również obecne na platformie Steam. Zachęcamy do zapoznania się z naszym przeglądem darmowych gier na Steamie, aczkolwiek warto go zaktualizować o jeden, znakomity tytuł. Mowa o STALCRAFT, w który zagramy za darmo bez ograniczeń.

Steam oferuje również darmowe testowanie gier. Wskazanych poniżej produkcji nie odbierzemy na własność. Możemy je jedynie bezpłatnie przetestować w ten weekend.

Darmowa gra w sklepie GOG

Sklep GOG, zgodnie z zapowiedzią, również przygotował darmową grę, którą odbierzemy na własność. Do 19 grudnia do godziny 15:00 czasu polskiego odbierzemy King of Seas na PC.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)