Death Stranding otrzyma film. Hideo Kojima za sterami produkcji

Death Stranding otrzyma film. Hideo Kojima za sterami produkcji

Death Stranding
Death Stranding
16.12.2022 13:08

To już oficjalnie potwierdzone. Death Stranding otrzyma pełnometrażowy film aktorski. Hideo Kojima podjął już pierwsze kroki, które umożliwią zrealizowanie tego projektu. Kojima Productions łączy siły z Hammerstone Studios.

Hideo Kojima po raz kolejny przypomina o Death Stranding i ponownie jest o tym bardzo głośno. Przypomnijmy, że w trakcie The Game Awards 2022 podzielono się oficjalną zapowiedzią Death Stranding 2.

Zwiastun tajemniczy, jednak Hideo Kojima podkreślił, że poświęcając chwilę na wnikliwą analizę, można dojść do zaskakujących wniosków. Jednak nie samymi grami żyją gracze; oto nadciąga pełnometrażowy film na podstawie Death Stranding.

Przełomowy moment dla marki Death Stranding

Serwis Deadline donosi, że Kojima Productions łączy siły z Hammerstone Studios, chcąc tym samym stworzyć filmową adaptację Death Stranding. Za sterami produkcji, w roli producentów wykonawczych, znajdzie się sam Hideo Kojima oraz Allan Ungar.

Nie mógłbym być bardziej podekscytowany nową współpracą z Hammerstone Studios. To kluczowy moment dla serii i naprawdę nie mogę się doczekać współpracy z nimi przy przeniesieniu DEATH STRANDING na duży ekran.

Hideo Kojima

O komentarz pokusił się również Alex Lebovici, czyli założyciel Hammerstone Studios, który podkreślił, że film będzie "autentyczną produkcją Hideo Kojimy" oraz, że będzie to dzieło "bardziej intymne i ugruntowane" w odróżnieniu do innych adaptacji gier.

Szczegółów brak

I w tym momencie trop się urywa. Nie wiemy, kto będzie scenarzystą, reżyserem, nie znamy też obsady aktorskiej. Nieco więcej możemy powiedzieć na temat serialowej adaptacji God of War.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)