Assassin's Creed Valhalla za darmo w ten weekend. Oto prezent od Ubisoftu

Asssassin's Creed Valhalla
Asssassin's Creed Valhalla
Źródło zdjęć: © Ubisoft

16.12.2022 12:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ubisoft przygotował prezent dla graczy. Firma ogłosiła, że Assassin's Creed Valhalla otrzymuje kolejny bezpłatny weekend. W ciągu najbliższych dni zagramy całkowicie za darmo. Oto kluczowe informacje.

Assassin's Creed Valhalla za darmo. Nie, to nie żart – to prezent od francuskiego wydawcy Ubisoft. Darmowy weekend z tą produkcją stał się faktem. Warto się pospieszyć, bowiem wydarzenie jest ograniczone czasowo. Oto najważniejsze informacje.

Bezpłatny weekend z Assassin's Creed Valhalla będzie trwać do 20 grudnia godz. 01:00 na PC, konsolach PlayStation, 4 PlayStation 5 oraz Xbox. Czy gracze otrzymają dostęp do pełnej zawartości gry?

AC Valhalla w pełnej wersji w ten weekend za darmo

Podczas bezpłatnego weekendu gracze będą mieli dostęp do całej zawartości gry głównej, a ich progresja zostanie przeniesiona, jeśli zdecydują się na zakup pełnej gry. Po raz pierwszy w grze Assassin's Creed Valhalla pojawi się także program poleceń dla przyjaciół, który pozwoli graczom zaprosić znajomych do napisania własnej wikińskiej sagi i zdobycia nagród.

Nie tylko Assassin's Creed

Jeśli do kogoś nie przemawia duży i otwarty świat, to może skorzystać z alternatywnej oferty. Darmowy weekend obejmuje również Call of Duty: Modern Warfare 2. Activision sprezentował graczom bezpłatne dni z trybem multiplayer. Pamiętajmy, że w ten weekend odbierzemy kolejne darmowe gry od Epic Games Store.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)