Darmowe demo Immortals Fenyx Rising. I pierwszy dodatek

Strona głównaDarmowe demo Immortals Fenyx Rising. I pierwszy dodatek
28.01.2021 17:36
Immortals: Fenyx Rising
Immortals: Fenyx Rising
Źródło zdjęć: © Ubisoft

Choć Ubisoft zapewne najbardziej dumny jest z dodatku, nie mam wątpliwości, że dla większości główną atrakcją jest demo Immortals: Fenyx Rising. Regularne i dostępne dla wszystkich, pozwalające sprawdzić tę Zeldę w świecie antycznej Grecji.

Demo "Immortals: Fenyx Rising" jest już dostępne na wszystkich platformach - PC, PlayStation, Xboksach, Switchu i Stadii. Wskoczymy tam na specjalnie zaprojektowany archipelag, inspirowanym rejonem bogini Afrodyty z pełnej wersji gry. Oprócz biegania i walczenia czekają na nas też zagadki do rozwiązania, z tajemnicą cyklopa na czele.

Fanatycy serii "Zelda" mogą sprawdzić, czy aż tak kopiowano, jak Adam pisał w recenzji. Postronni dać szansę nowemu IP, które z jednej strony jest Ubi-grą z otwartym światem i milionem znaczników, ale z drugiej zupełnie inną rzecz od "Assassin's Creeda", tak pod względem rozgrywki, jak i fabuły oraz sposobu jej opowiadania.

Netflix potwierdza: Lara Croft bohaterką nowego serialu. Powstanie animowany Tomb Raider
Netflix potwierdza: Lara Croft bohaterką nowego serialu. Powstanie animowany Tomb Raider

Immortals: Fenyx Rising - DLC Nowy Bóg

W pierwszym dodatku dostaniemy konkretne wyzwanie - ukończenie "wyzwań Olimpu", a sukces pozwoli nam zasiąść w wewnętrznym kręgu Panteonu - ścisłej czołówce greckich bogów. A to również oznacza zwiedzanie mitologicznych atrakcji, na przykład pałacu Olimpu.

DLC "Nowy Bóg" do "Immortals: Fenyx Rising" dostaniemy albo z przepustką sezonową (dostęp do 3 planowanych rozszerzeń) w cenie 159,90 zł lub jako osobny dodatek za 59,90 zł.

Jednocześnie dziś, 28 stycznia, kończy się specjalne wydarzenie, stworzone w oparciu o serial Netfliksa "Blood of Zeus".

Ubisoft wchodzi we współpracę z Netfliksem. Ale nowego serialu nie będzie
Ubisoft wchodzi we współpracę z Netfliksem. Ale nowego serialu nie będzie
Udostępnij:
Komentarze (2)