Halo Infinite powraca. Mamy materiał z multiplayera, ale co z datą premiery?

Halo Infinite powraca. Mamy materiał z multiplayera, ale co z datą premiery?

13.06.2021 20:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Do dwóch razy sztuka. Halo Infinite rozczarowało nieco na rok temu i wiele osób oczekiwało rehabilitacji na E3 2021. 343 Industries pokazało, jak gra wygląda teraz, ale głównie w trybie multiplayer.

W trakcie prezentacji Xbox+Bethesda pojawił się Joseph Staten, dyrektor kreatywny “Halo Infinite” i Bonnie Ross, szefowa studia 343 Industries.

Staten prezentował materiał z gry i opowiadał o otoczce. Materiał był skoncentrowany na postaci Master Chiefa. Dowiedzieliśmy się z niego, że Cortana została skasowana, a bohater serii ma do czynienia z nową sztuczną inteligencją. Miała ona zostać usunięta po wykonaniu swojej misji, ale tak się nie stało. Zagadkę tę, jak i skasowanie Cortany ma rozwikłać Master Chief.

Halo Infinite - Story Trailer E3 2021 [HD 1080P]

Prezentacja zapowiedziała także moduł multiplayerowy, który ukaże się równocześnie z kampanią – pod koniec 2021 roku. I tutaj wreszcie mogliśmy liczyć na porcję prawdziwej rozgrywki.

Uwagę przykuł nowy silnik i zupełnie inne poczucie poruszania się postaci, a także obecność kotwiczki do szybszego poruszania się.

Obraz

Trudno jednak wywnioskować, jaki dokładnie będzie tryb wieloosobowy – poza materiałem wideo nie usłyszeliśmy żadnych szczegółów.

343 Industries nie podało dokładnej daty wydania "Halo: Infinite". Jest to nadal ostatni kwartał 2021 r. Gra ukaże się na PC, Xbox Series X|S oraz Xbox One|X i będzie dostępna od premiery w Game Passie.

Źródło artykułu:dobreprogramy
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)