Cyberpunk 2077 z poprawką. Nowy hotfix zapobiega zatrzymywaniu się gry

Strona głównaCyberpunk 2077 z poprawką. Nowy hotfix zapobiega zatrzymywaniu się gry
06.09.2021 13:47
cyberpunk 2077
cyberpunk 2077
Źródło zdjęć: © YouTube.com

Cyberpunk 2077 otrzymał nową poprawkę. Ten hotfix ma zwalczyć problem z awariami gry, który dokuczał graczom, których sprzęt był nieco starszy. To kolejny krok w kierunku załatania problemów najnowszej produkcji CD Projekt Red.

bEJgwGFx

Oficjalne konto CD Projekt Red na Twitterze opublikowało wpis, w którym informuje o wypuszczeniu nowej łatki do gry Cyberpunk 2077. Hotfix ma na celu usunięcie błędów, które doprowadzały do zatrzymywania się gry, co jest jednoznaczne z uniemożliwianiem komfortowego grania. Problem ten dotykał tylko niektórych graczy

Wypuszczona przez CD Projekt Red łatka ma na celu rozwiązanie problemów, z którymi spotykają się posiadacze starszych modeli procesorów. Dotyczy to tego sprzętu, który nie obsługuje AVX (Advanced Vector Extensions). Najnowsza aktualizacja usuwa użycie instrukcji tego rozszerzenia z pliku wykonywalnego gry.

Hotfix nie jest "pełnoprawną aktualizacją". Nie zmienia on oznaczenia numerycznego gry. Nawet po wgraniu tej drobnej poprawki, nadal będzie ona oznaczona numerem 1.3. Patch 1.3 został wydany w sierpniu bieżącego roku.

bEJgwGFz
Cyberpunk 2077. Nowa łatka gotowa do pobrania
Cyberpunk 2077. Nowa łatka gotowa do pobrania

Była to duża aktualizacja, która miała na celu wyeliminowanie większości drobnych problemów, z którymi gra nie mogła uporać się od premiery. Jak widać, programiści nadal mają kilka rzeczy do zrobienia, zanim Cyberpunk 2077 będzie działał idealnie.

Udostępnij:
bEJgwGGv