Cyberpunk 2077. Nowa łatka gotowa do pobrania

Cyberpunk 2077. Nowa łatka gotowa do pobrania

Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077
18.08.2021 14:29

We wtorek twórcy gry zapowiadali, że nowa aktualizacja Cyberpunka 2077 będzie dostępna wkrótce. I nie kłamali. Można ją pobierać już teraz.

Aktualizacja gry Cyberpunk 2077 o numerze 1.3 trafiła już na serwery i jest gotowa do pobrania. Dotyczy to wszystkich platform, choć jej waga nieco się różni w zależności od tego, na czym gramy. I tak patch 1.3 na Gog.com waży 33,67 GB, z kolei na Steamie 36,28 GB. Na ciut dłuższe pobieranie muszą nastawić się właściciele konsol Xbox One oraz PlayStation 4. Tam łatki ważą kolejno 37 i ponad 40 GB.

Poza potwornie długą listą zmian, usprawnień i ulepszeń, CD Projekt Red w ramach nowej aktualizacji przygotował trzy darmowe rozszerzenia. Gracze otrzymają zestaw nowych kurtek, alternatywnego wygląda dla Johnny'ego Silverhanda oraz dodatkowe auto.

Co jeszcze zmienia aktualizacja Cyberpunka 2077? Całą masę rzeczy. Od zachowania kota, którego przygarnia na pewnym etapie gry V, przez czujność policji po możliwość resetowania dotychczasowych umiejętności naszego bohatera lub bohaterki.

Twórcy zapowiedzieli również, że cały czas pracują nad dużym dodatkiem fabularnym, ale nie zdradzili, kiedy moglibyśmy się go spodziewać.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)