Cyberpunk 2077 wrócił! Powtarzamy: Cyberpunk wrócił do PS Store

Cyberpunk 2077 wrócił! Powtarzamy: Cyberpunk wrócił do PS Store

Cyberpunk 2077 wraca na wirtualne półki sklepowe
Cyberpunk 2077 wraca na wirtualne półki sklepowe
Źródło zdjęć: © NurPhoto via Getty Images | NurPhoto
21.06.2021 13:32

Wszystkie przepowiednie, przecieki i doniesienia się potwierdziły. Cyberpunk 2077 wrócił do PS Store i wygląda na to, że zostanie tam na dłużej. Jest mały haczyk.

Cyberpunk 2077 zniknął z cyfrowego sklepu PS Store niedługo po swojej premierze, jeszcze w grudniu 2020 r. Pół roku później gra CD Projekt Red nadal cierpi na wiele problemów, ale część usterek udało się naprawić na tyle, że Sony postanowiło przywrócić tytuł.

Od dziś znów można zatem kupować i pobierać Cyberpunka 2077. Obecnie trzeba za niego zapłacić 209 zł. Warto jednak pamiętać o ostrzeżeniu, które znajdziemy na PS Store.

Użytkownicy nadal mają problemy z wydajnością w tej grze. Zakup do użytku w systemach PS4 nie jest zalecany. Aby zapewnić sobie najlepsze wrażenia z grania w Cyberpunk na PlayStation, graj na systemach PS4 Pro i PS5.

Trzeba również dodać, że dzieło CD Projekt Red dostanie darmowe ulepszenie do wersji dla PlayStation 5 oraz Xbox Series X w drugiej połowie roku. W podobnym czasie mają ukazać się pierwsze fabularne rozszerzenia do gry.

Prace nad Cyberpunkiem 2077 cały czas trwają. W ubiegłym tygodniu pojawiła się aktualizacja o numerze 1.23.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)