A Plague Tale: Innocence wypięknieje na Xbox Series X|S i PlayStation 5

A Plague Tale: Innocence wypięknieje na Xbox Series X|S i PlayStation 5

A Plague Tale: Requiem ukaże się w 2022 r.
A Plague Tale: Requiem ukaże się w 2022 r.
18.06.2021 16:13

Pierwsze A Plague Tale wzięło mnie trochę z zaskoczenia. Oczekiwań wobec tej gry nie miał praktycznie żadnych, a po jej ukończeniu nie mogłem się nadziwić, jak ciekawy i niedostrzeżony przez wielu tytuł.

A Plague Tale: Innocence nie było grą idealną. Sztuczna inteligencja niewiele miała wspólnego z inteligencją, animacje mimiki pozostawiały wiele do życzenia i była nieco zbyt łatwa. Opowiadała natomiast historię na tyle ciekawą i wciągającą, że przymykało się na te wszystkie mankamenty oko.

Ma swoją unikatową historię, którą ciężko porównać do czego innego. Może ewentualnie do wspomnianego już Hellblade, ale i na jego tle wyróżnia się innym nastrojem

Pisał swego czasu Krzysiek Kempski.

Narzekał jednocześnie na optymalizację. Nie tylko zresztą on. Ten problem ma rozwiązać aktualizacja gry na konsole nowej generacji. Na PS5 i XSX A Plague Tale: Innocence tytuł ma śmigać w rozdzielczości 4K i 60 klatkach na sekundę, do tego wykorzysta dźwięk 3D oraz "zaoferuje graczom inne wizualne ulepszenia". Ulepszenie będzie bezpłatne dla osób, które A Plague Tale: Innocence już posiadają.

Aktualizacja trafi na konsole 6 lipca. To idealny moment, biorąc pod uwagę, że podczas E3 2021. Microsoft zapowiedział kontynuację gry.

A Plague Tale: Requiem ma zadebiutować w 2022 r. Tytuł będzie dostępny w dniu premiery (którego jeszcze nie znamy) w Xbox Game Pass, ale trafi również na PlayStation 5.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)