Cyberpunk 2077 i Xbox. Nie ma rozmów o usunięciu gry ze sklepów

Strona głównaCyberpunk 2077 i Xbox. Nie ma rozmów o usunięciu gry ze sklepów
18.12.2020 13:47
Xbox One X w limitowanej edycji Cyberpunk 2077
Xbox One X w limitowanej edycji Cyberpunk 2077
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
bDZiydEC

W nocy Sony poinformowało graczy o tym, że Cyberpunk 2077 tymczasowo znika z PS Store. Jedno z pierwszych pytań, jakie przewijało się w sieci, dotyczyło wersji na Xboksa. Czy tu dojdzie do analogicznej sytuacji? Mało prawdopodobne...

bDZiydDV

... jednocześnie przy obecnej karuzeli zdarzeń wydaje się, że wszystko może się zdarzyć.

W przypadku zawieszenia sprzedaży "Cyberpunka 2077" w PS Store padła jasna informacja ze strony CD Projektu, że decyzja była obopólna. Jeśli chodzi o taką ewentualność dla sklepu Xboksa, Adam Kiciński mówi dla Reutersa: "Nie trwają w tym momencie takie rozmowy między nami i Microsoftem".

Tu warto zaznaczyć, jak różni się sytuacja dotycząca obu konsol. Jak informowaliśmy w porannym newsie, reklamacje dotyczące "Cyberpunka 2077" miały przebiegać gładko dla wersji Xboksa i problematycznie dla wersji PlayStation. I zapewne pokłosiem właśnie tego była decyzja o wycofaniu produktu z PS Store.

bDZiydDX

Ale czy faktycznie tak będzie i "Cyberpunk" nie zniknie z wirtualnych półek Microsoftu? Zobaczymy. Póki co więcej komentarzy w sieci dotyczy problemów gry na PS4. Możliwe, że posiadacze Xboksów One nie odczuli tak bardzo bugów - a nowy patch ma być już za kilka dni.

bDZiydET