Chcecie więcej o next-genach? Jest nowe wideo z Demon's Souls

Chcecie więcej o next-genach? Jest nowe wideo z Demon's Souls

Demon's Souls
Demon's Souls
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Barnaba Siegel
29.10.2020 16:23, aktualizacja: 01.03.2022 14:28

W mojej banieczce, ale też w przeróżnych komentarzach, dominuje takie przekonanie, że na PS5 i XSX to w sumie nie będzie za wiele nowości i nie wygląda to wszystko jakoś znakomicie. Tak? No to zobaczcie ten gameplay.

"Demon's Souls" co prawda grą nową nie jest - ale jest remakiem. I to takim zrobionym od stóp do głów. A biorąc pod uwagę fakt, że większość fanów souls-like'ów zaczynała jednak od "Dark Souls", z pewnością dla wielu osób będzie to duża frajda i "pierwszy raz".

I trzeba przyznać, że "Demony" wyglądają naprawdę kapitalnie. Ok, nie jest to jeszcze ten szczyt marzeń, niczym z pokazu możliwości Unreal Engine 5, ale cudnych detali jest tu od groma.

Nie wspominając o tym, że kapitalnie wygląda sama walka i jak zawsze pogrzane koncepcje na ataki ze strony bossów. Tfu, demonów! Zresztą ja też będę w tym temacie świeżakiem. Kiedy pierwszy raz tknął "Dark Soulsy", nie miałem nawet pojęcia, że było coś przed nimi (nic dziwnego, gra miała problem z dotarciem do Europy). A wiem, że warto, bo grę chwalił choćby Dominik Gąska:

"W czasach PlayStation 3 i prekursora serii - gry Demon's Souls - było to coś trochę innego i naprawdę niezwykłego. Coś więcej niż gra. Sam jej status jako czegoś niszowego, dostępnego nielicznym, sprowadzanego specjalnie z Japonii... Wszystko to było owiane lekką aurą tajemnicy, na czym korzystała przecież równie tajemnicza i niemówiąca nic wprost gra"

Zapraszamy też do naszego PolyArchiwum po:

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)