Bobby Kotick rozważa odejście z Activision. Odbyło się spotkanie

Bobby Kotick rozważa odejście z Activision. Odbyło się spotkanie

Bobby Kotick
Bobby Kotick
22.11.2021 10:43

Bobby Kotick rozważa odejście z pracy. CEO Activision poinformował menedżerów, że jeśli nie uda mu się rozwiązać problemów, które zaistniały w firmie, rozważy porzucenie własnego stanowiska.

Według doniesień Wall Street Journal, Bobby Kotick rozważa odejście z Activision. Jest to rzecz jasna pokłosiem ciągnącej się miesiącami afery związanej z niewłaściwym traktowaniem pracowników firmy. Dziennikarze WSJ twierdzą, że odbyło się już spotkanie z menedżerami Activision i Blizzard, podczas którego padła ważna deklaracja.

Bobby Kotick zadeklarował, że jeśli nie uda mu się rozwiązać problemów i poprawić atmosfery w firmie, rozważy odejście z pracy. Rozważy, nie oznacza, że faktycznie to zrobi. Z drugiej strony, takie słowa wskazują na naprawdę spore problemy, z którymi boryka się korporacja.

Kilka dni temu Bobby Kotick udzielił bardzo ważnej wypowiedzi dla swoich pracowników, w której nie pozostawia już żadnych wątpliwości co do polityki firmy wobec wszelkich nadużyć.

Idziemy naprzód, z nową polityką - zero tolerancji dla niewłaściwego zachowania, a zero, znaczy zero. Żadne naganne zachowanie nie będzie akceptowane.

Pracownicy Activision już jakiś czas temu żądali odejścia Koticka z pracy. Tak się jednak nie stało. Według Wall Street Journal, podczas jednego ze spotkań z kadrą zarządzająca Activision, Kotick miał usłyszeć, że dopóki nie odejdzie, część pracowników nie będzie zadowolona. Wydaje się, że cała afera zmierza ku końcowi, a żeby do tego doszło, Kotick prawdopodobnie będzie musiał opuścić firmę.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)