Battlefield 6 zobaczymy w czerwcu. Twórcy potwierdzają datę rymami

Battlefield 6
Battlefield 6

11.05.2021 10:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tym razem nie mamy do czynienia z plotką, przeciekiem ani żadnymi domysłami. Fakty są takie, że "Battelfield 6" mamy zobaczyć za miesiąc.

O tym, że "Battelfield 6" ma się dobrze, powstaje i będzie miał mobilnego brata, pisaliśmy jeszcze w kwietniu. Z oficjalnej notki od EA Dice wiemy, że czeka nas gra, nad którą pracuje "największy w historii zespół deweloperski", trafi na pecety oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X|S, a premiery możemy spodziewać się w okolicy świąt.

Twórcy zarzekają się, że w "Battlefield 6" czeka nas "epicka skala", "wojna totalna", "szalone, niespodziewane momenty", "zmieniająca rozgrywkę destrukcja" do tego "widowiskowe bitwy, wypełnione większą liczbą graczy i ilością zniszczenia niż kiedykolwiek przedtem".

Czego brakuje? Oczywiście oficjalnego trailera. Nie teasera, który pokaże nam mniej lub bardziej fikuśny napis "Battlefield 6" na płonącym tle. Potrzebujemy pełnoprawnej zapowiedzi, najlepiej z elementami rozgrywki.

Wiele wskazuje na to, że wszystkiego doczekamy się już wkrótce. Całość ma się nawet zgrabnie rymować, o czym żartobliwie piszą osoby odpowiedzialne za konto na Twitterze marki "Battlefield".

Jeśli czerwiec to najpewniej okolice E3, a jeśli E3 to najpewniej odbywający się w tradycyjnej okolicy targów EA Live, czyli gdzieś między 12 a 15 dniem przyszłego miesiąca.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)
Zobacz także