Battlefield 6 na pierwszych zrzutach ekranu. Henderson potwierdza: "są prawdziwe"

Strona głównaBattlefield 6 na pierwszych zrzutach ekranu. Henderson potwierdza: "są prawdziwe"
02.05.2021 11:14
Battlefield 6 na pierwszych zrzutach ekranu. Henderson potwierdza: "są prawdziwe"
Źródło zdjęć: © Fan Art

W sieci pojawiły się dwa zrzuty ekranu rzekomo przedstawiające następną grę z serii "Battlefield". Znany "leaker" Tom Henderson twierdzi, że są prawdziwe i przedstawiają grę "Battlefield 6".

bErbErEB

Gracze spodziewają się premiery kolejnej gry z serii Battlefield w 2021 roku, a producenci wciąż milczą. Jak na razie najwięcej informacji o tej produkcji przedstawił Tom Henderson, który w lutym został zbanowany na Twitterze tuż po tym, jak udostępnił wpis o systemie SBMM (Skill-Based Matchmaking). Teraz z oczywistych względów nie publikuje omawianych zrzutów ekranu, ale twierdzi, że są prawdziwe.

Jak widzimy, zrzuty z Battlefield 6 zapisano w bardzo niskiej rozdzielczości, więc niewiele da się z nich wywnioskować. Widzimy jednak przelatujące Ospreye (Bell-Boeing V-22 Osprey) czy startującą rakietę. Jej drugi stopień wygląda zatrważająco podobnie do modeli SpaceX. Jednak ma inne dopalacze.

  • Slider item
  • Slider item
Źródło zdjęć: © Twitter
[1/2]

Battlefield 6 – gra zostanie osadzona w latach 2030-2040?

Nie ma więc mowy o czasach historycznych. Jeśli rzeczywiście patrzymy na grafikę z Battlefield 6, to gra została osadzona w obecnych czasach lub niedalekiej przyszłości. Według wcześniejszych doniesień, produkcja miała opierać się na następnej dekadzie, więc to by się nawet zgadzało. 

bErbErED

Studio EA Dice nie potwierdza żadnej z tych informacji. Nie wiemy też, kiedy oficjalnie spodziewać się chociażby zapowiedzi gry. Jeżeli zrzuty ekranu są prawdziwe, to być może EA lada chwila postanowi rzeczywiście udostępnić pierwsze informacje. Spekulanci sądzą, że pierwszą prezentację gry zobaczymy podczas EA Play Live 2021, która odbędzie się 14 czerwca.

bErbErFz