E3 2021 z oficjalną datą, oficjalnie za darmo i z oficjalnymi gośćmi

Strona głównaE3 2021 z oficjalną datą, oficjalnie za darmo i z oficjalnymi gośćmi
06.04.2021 18:47
Targi E3 sprzed czasów pandemicznych
Targi E3 sprzed czasów pandemicznych

Przynajmniej tak to wygląda na dziś. Bo do 12 czerwca jeszcze szmat czasu i wiele się może zdarzyć.

Choć wielu powtarzało, że impreza już dawno się skończyła i nie ma sensu, E3 trwa i wiele wskazuje, że zamierza w tym trwaniu pozostać jeszcze przez czas jakiś. To wciąż najważniejsze wydarzenie graczy w roku, dla niektórych również najbardziej prestiżowe.

E3 2021 rozpocznie się 12 i potrwa do 15 czerwca. Wbrew plotkom (choć bardzo wiarygodnie brzmiącym) impreza nie będzie płatna, a całość ma być transmitowana wszędzie: na Twitchu, YouTubie, Twitterze, Facebooku, Albicli… No dobra z tym ostatnim się zagalopowałem. Chociaż kto wie…

Entertainment Software Association, czyli ESA obwieściła również listę gości, którzy na E3 2021 zamierzają dzielić się swoimi nowościami. Wśród nich: Capcom, Koch Media., Konami , Microsoft (Xbox), Nintendo, Take-Two Interactive, Ubisoft oraz Warner Bros. Games. Tradycji prawdopodobnie stanie się zadość i Sony na imprezie się nie pojawi. Podobnie jak Electronic Arts, które na 14 czerwca zaplanowało własne wydarzenie EA Live.

Na liście brakuje też m.in. Activision Blizzard, Bandai Namco czy Square Enix, ale organizatorzy andal przyjmują zgłoszenia, więc sprawa jest otwarta.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)