Battlefield 2042 z problemami. Cheaty trafiły już do sprzedaży

Battlefield 2042 z problemami. Cheaty trafiły już do sprzedaży

Battlefield 2042
Battlefield 2042
Źródło zdjęć: © Steam
25.08.2021 11:26

Cheaty do Battlefield 2042 są już dostępne. To, że udostępnione zostały sposoby na oszukiwanie w danej grze, nie powinno dziwić. Jednak to, że doszło do tego na blisko dwa miesiące przed jej premierą, jest sytuacją niecodzienną.

Battlefield 2042 to najnowsza odsłona jednej z najpopularniejszych serii strzelanek w historii. Jak wiadomo - sieciowe strzelanki to też oszuści. Jest to problem spotykany głównie w wersjach pecetowych, ponieważ na konsolach nie jest łatwo uruchomić dodatkowe oprogramowanie. Twórcy gier muszą walczyć z oszustami przez cały cykl gry. W innym wypadku może to doprowadzić do pozbawienia graczy możliwości czerpania radości z gry.

W przypadku gry Battlefield 2042 problem zaczyna się dużo wcześniej. Jej premiera przewidziana jest na 22 października 2021 roku. Mimo to już dziś można znaleźć oferty sprzedaży cheatów do najnowszej produkcji Electronic Arts i DICE. Twórcy wyraźnie nie radzą sobie z wyciekami związanymi z najnowszą częścią Battlefielda. Nie mogli ukryć przed fanami nawet zwiastuna produkcji.

O tym, czy oferowane programy do oszukiwania działają, przekonać będzie się można dopiero w październiku, po premierze gry. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że nawet jeśli są to faktycznie działające "hacki", deweloperzy zdążą je przeanalizować i załatać dziury w kodzie, które pozwalają na psucie rozgrywki.

Jeśli jednak mówimy tu o faktycznie działającym oprogramowaniu, Electronic Arts może mieć kłopoty, a Battlefield 2042 już od samej premiery może zasłynąć z tego, że grę nawiedziła plaga oszustów.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)