Wyciekł prawie cały trailer Battlefield 6

Strona głównaWyciekł prawie cały trailer Battlefield 6
24.05.2021 15:40
Battlefield 4
Battlefield 4
Źródło zdjęć: © ea.com

Trailer Battlefield 6 nie będzie zbyt dużym zaskoczeniem. Według Toma Hendersona internauci zobaczyli do tej pory "około 80 procent" całego materiału, którego fragmenty można dorwać w sieci, choć sam zwiastun nadal czeka na premierę.

Trailer najnowszej odsłony strzelanki od EA ma zadebiutować dopiero w czerwcu. Jednakże już dziś możemy zobaczyć fragmenty zwiastuna Battlefield 6 dzięki wyciekowi zrzutów ekranu, które fani połączyli w kilkusekundowy gif. Nie wiadomo, czy było to działanie celowe, czy jednak faktycznie ktoś te dane upublicznił bez zgody wydawców.

Tom Henderson twierdzi, że to, co możemy tam zobaczyć, to "mniej więcej 80 procent" całego zwiastuna i nie powinniśmy liczyć na nic spektakularnego w dniu jego oficjalnej premiery.

Sam Henderson informował o tym, jak wyglądać będzie trailer już jakiś czas temu i jego predykcje okazały się trafne.

Wyciek nie jest oczywiście idealnie przejrzysty – grafika zasłaniająca dużą część ekranu utrudnia ocenę tego, co widzimy w klipie. Tym niemniej nie warto nastawiać się na masę ciekawych treści w pełnej wersji zwiastuna.

Najnowsza odsłona serii Battlefield prawdopodobnie nie będzie miała żadnej liczby w tytule i będzie nazywać się po prostu "BATTLEFIELD". Sama rozgrywka multiplayer ma przypominać Battlefielda 3 i 4.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)