Anthem Next anulowany? Wygląda na to, że EA zdecydowało

Anthem
Anthem
Źródło zdjęć: © EA

24.02.2021 21:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Historia "Anthema" jest długa i kręta. Nieudana premiera, wielkie obietnice i długie prace, mające na celu uratowanie gry. Wygląda jednak na to, że EA nie chce już inwestować w ten tytuł swoich pieniędzy ani czasu.

Jak informuje Jason Schreier na swoim Twitterze, EA podjęło decyzję o ostatecznym zakończeniu pracy nad Anthemem. Dziennikarz wspominał jakiś czas temu, że niewielki zespół próbował uratować grę od 2019 roku, o czym więcej pisał na początku miesiąca Dominik Gąska

Dzisiaj Schreier, powołując się na swoje źródła, poinformował, że EA ostatecznie zdecydowało się anulować projekt "Anthem Next", a osoby pracujące nad nim najprawdopodobniej dołączą do ekipy "Dragon Age’a 4". 

"Anthem Next" miało przynieść poważne zmiany w podstawowych założeniach gry, interfejsie oraz rozgrywce. Schreier poinformował, że EA przeprowadziło audyt postępu nad zmianami i okazały się one niezadowalające.

Chociaż cuda się zdarzały i udawało się twórcom ratować nieudane produkcje (czego przykładem jest, chociażby "No Man’s Sky"), to EA zdecydowało się podjąć inną decyzję. Trochę szkoda, bo gra miała w sobie potencjał, którego nie udało się wykorzystać.

Pozostaje mieć nadzieję, że osoby odpowiedzialne za "Anthema" zasilą ekipę pracującą nad nowym "Dragon Age'em" i w końcu usłyszymy więcej informacji na temat nowego RPG-a od BioWare. 

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)