100 milionów graczy w Call of Duty: Warzone. W jeden rok!

To wciąż mniej niż liczba sprzedanych GTA V, a do tego gra jest darmowa, ale uzyskany w 13 miesięcy wynik jest absolutnie szalony. I tylko szkoda, że tak często dochodzą nas słuchy o tym, jak wielu jest tam cheaterów.

Call of Duty: Warzone
Call of Duty: Warzone
Źródło zdjęć: © Activision
Barnaba Siegel

10 marca 2020 roku twórcy "Call of Duty" mimo wszystko trochę zaskoczyli cały świat. Bo pod szał na battle royale podpięli się już w 2019 roku wraz z "Black Ops 4". Ale że stworzą jeszcze jedną grę? I co, pierwszy raz w historii serii, całkowicie darmową?

Efekt był prosty do przewidzenia, "Call of Duty: Warzone" stało się hitem i już w sierpniu 2020 r., a więc w niecałe pół roku po premierze, było tam 75 mln graczy. No to teraz mamy okrągłą stówę

W "Warzone" grało też paru naszych. Na przykład Arek Stando, który z otwartymi ramionami przywitał mapę Alcatraz, nazywając ją "bezbłędną". Albo Michał "Dzondzy" Dróżdż, który urządził streama na naszym kanale FB.

I wszystko byłoby fajnie, gdyby nie niszcząca innym zabawę plaga oszustów, typowa zwłaszcza dla darmowych gier online. I chociaż można bić brawo, gdy Activision informuje, że zbanowało 60 tys. graczy, to jednocześnie widać skalę problemu. Od premiery zablokowano ponad 475 tys. kont.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
call of duty warzonegry onlinegry darmowe
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.