Zwiastun Project Magnum. Tajemniczy projekt wygląda dobrze

Strona głównaZwiastun Project Magnum. Tajemniczy projekt wygląda dobrze
02.09.2021 13:18
Project Magnum
Project Magnum
Źródło zdjęć: © YouTube

Sony zaprezentowało zwiastun Project Magnum. O grze na razie nie wiemy zbyt wiele. Nie wiadomo nawet, jaki będzie jej finalny tytuł. Ten, którym obecnie się posługujemy, jest tylko roboczy.

bEUJaAMR

Za Project Magnum odpowiada studio NAT Games. Gra ma być looter shooterem, skierowanym do szerokiego odbiorcy i wydanym na całym świecie. Zaprojektowano ją z myślą o komputerach osobistych, ale ma trafić również na konsole.

Wydawca gry, Nexon, określa ją jako połączenie gry z gatunku RPG z trzecioosobową strzelanką, która może pochwalić się piękną oprawą wizualną oraz unikalnymi postaciami stworzonymi w stylu science-fiction, gdzie gracz będzie walczył ze środowiskiem.

W grze mają pojawić się różne umiejętności, akcje, bronie i wszystko, czego potrzebuje strzelanka PvE. Pojawią się w niej także walki z bossami.

Sam zwiastun pokazuje dobrze wyglądającą grę z efektowną akcją. Niektóre zaprezentowane sceny to prawdopodobnie fragmenty przerywników filmowych z gry, ale same ujęcia rozgrywki wyglądają nieźle. Postacie korzystają ze specjalnych linek umożliwiających im szybie przemieszczanie się, wygląd postaci i wrogów jest interesujący, choć może nieco "przesadzony".

bEUJaAMT

Do tego widzimy różnorodne umiejętności pojawiających się w grze postaci. Pojawia się lód, ogień i prąd, czy też laser. Project Magnum nie różni się jednak od innych gier pod pewnym względem - zawsze trzeba brać poprawkę na to, że finalny produkt może się różnić od zwiastunów.

Na ten moment wiemy, że gra zmierza na PC oraz konsole PS4 i PS5. Nie otrzymaliśmy potwierdzenia, czy gra pojawi się na konsolach Xbox. Wydaje się, że Project Magnum jest na wczesnym etapie tworzenia. Niepokój wzbudza też brak doświadczenia NAT Games w tego typu produkcjach. Ale cóż - być może będzie to pierwszy hit koreańskiego dewelopera.

Udostępnij:
bEUJaANd
Komentarze (3)
bEUJaANP