Farming Simulator 22 – poznaliśmy datę premiery. Jest też nowy zwiastun

Strona głównaFarming Simulator 22 – poznaliśmy datę premiery. Jest też nowy zwiastun
22.06.2021 17:22
Farming Simulator 22 – poznaliśmy datę premiery. Jest też nowy zwiastun
Źródło zdjęć: © YouTube

Ujawniono datę premiery gry Farming Simulator 22. GIANTS Software przygotowało także nowy zwiastun rozgrywki z najnowszej odsłony kultowego symulatora farmy. Fani powinni być zadowoleni.

bEUHvvhN

Farming Simulator 22 trafi na wszystkie stacjonarne platformy. Symulator farmy będzie wobec tego dostępny na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, w usłudze Google Stadia oraz na pecety, co ważne, nie tylko z systemem Windows, ale także na sprzęt od Apple. Data premiery gry została ustalona na 22 listopada 2021.

Przygotowany przez GIANTS Software materiał nie prezentuje rozgrywki. Jest to zwiastun filmowy, który w zasadzie nie ma wiele wspólnego z samą grą, poza tym, że można w nim zauważyć jedną z ważniejszych zmian w nadchodzącej odsłonie tej bardzo popularnej serii - zmienną pogodę.

Farming Simulator 22 – co wiadomo o grze?

Farming Simulator 22 ma oferować graczom dynamiczną pogodę, zależną od pór roku. Ponadto do gry trafią łańcuchy produkcyjne oraz różne rodzaje upraw. Zajmowanie się gospodarstwem rolnym zimą? To na pewno ciekawa odmiana.

bEUHvvhP

Kolejne szczegóły na temat najnowszej odsłony najpopularniejszej gry rolniczej poznamy już niebawem. Już za miesiąc, w dniach 21-23 lipca, odbędzie się FarmCon, czyli specjalne wydarzenie poświęcone grom z serii Farming Simulator. GIANTS Software na pewno przygotuje wtedy sporo informacji dla wszystkich zainteresowanych.

Czy są tu jacyś fani symulatora rolnika? Jak zapatrujecie się na nadchodzącą odsłonę cyklu?

Udostępnij:
bEUHvvhZ
Komentarze (0)
bEUHvviL