Znowu to zrobili. Ubisoft opóźnia premierę Avatara

Znowu to zrobili. Ubisoft opóźnia premierę Avatara

Avatar: Frontiers of Pandora
Avatar: Frontiers of Pandora
Źródło zdjęć: © YouTube
22.07.2022 10:37

Avatar: Frontiers of Pandora zadebiutuje znacznie później, niż pierwotnie zakładano. Produkcja nie trafi w ręce graczy w 2022 roku, tylko w innym terminie. Nie wiemy, kiedy dokładnie. Ubisoft też tego nie wie.

Problemy Ubisoftu

Ubisoft nie jest sobą, gdy nie przekłada premiery jakiejś gry. Gracze pomału zapominają o takiej produkcji jak Remake Prince of Persia, która od pewnego czasu (paru lat) mierzy się z wieloma problemami. Sprawy wyglądały do złudzenia podobnie, jeśli mowa o Skull and Bones. Tu jest warto podkreślić, że ujawniono wreszcie oficjalną datę premiery. Pozostaje mieć nadzieję, że nie ulegnie ona zmianie.

Avatar: Frontiers of Pandora nie w tym roku

Mylił się Tom Henderson, twierdząc że Avatar: Frontiers of Pandora zadebiutuje jeszcze w tym roku, a konkretnie 18 listopada. Raport finansowy Ubisoftu, rzuca nowe światło na sprawę. I chociaż "wyniki za I kwartał roku fiskalnym 2022-2023 nieznacznie przekraczają założone cele", to wielu graczy czeka rozczarowanie.

Avatar: Frontiers of Pandora will now release in 2023-24

(Avatar: Frontiers of Pandora zostanie wydane w latach 2023-24)

Ubisoft

Kiedy konkretnie nastąpi premiera? Nikt tego nie wie. Avatar: Frontiers of Pandora zamierza na komputery osobiste, Xbox Series X|S, PlayStation 5, Stadia i Luna. Za produkcje odpowiedzialne jest studio Massive Entertainment.


Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)