Skull and Bones z datą premiery. Ubisoft publikuje potężny gameplay

Skull and Bones z datą premiery. Ubisoft publikuje potężny gameplay

Skull and Bones z datą premiery
Skull and Bones z datą premiery
Źródło zdjęć: © YouTube
08.07.2022 09:33

Skull and Bones na horyzoncie. Ubisoft publikuje obszerny materiał z rozgrywki i ujawnia, po wielu latach oczekiwań, oficjalną datę premiery. Piracka przygoda zadebiutuje pod koniec bieżącego roku.

Skull and Bones - data premiery

Wreszcie. Od zapowiedzi Skull and Bones minęło ładnych parę lat. Gracze już nie będą dłużej trzymani w niepewności, bowiem Ubisoft ujawnia oficjalną datę premiery. Piracka gra zadebiutuje 8 listopada 2022 roku. Jak się okazuje, rację miał Tom Henderson, który informował dokładnie o tej dacie przed oficjalnym potwierdzeniem.

Skull and Bones to piracka gra w otwartym świecie

Skull and Bones jest piracką grą wieloosobową w otwartym świecie. Akcja rozgrywa się w dość niespokojnych czasach. Schyłek XVII wieku nazywany jest drugim Złotym Wiekiem Piractwa. Imperia oraz piraci walczą o władzę i dominacje na niespokojnych wodach Oceanu Indyjskiego. Rozgrywkę rozpoczynamy jako wyrzutek, dla którego piractwo jest szansą na lepsze życie.

Ubisoft podkreśla, że Skull and Bones stawia na współpracę i kooperacje między graczami, jednak nic nie stoi na przeszkodzi, by poprowadzić rozgrywkę samemu. Istotnym elementem jest zaawansowana personalizacja statków. Od wyglądu po uzbrojenie. Same statki są podzielone na kilka grup. Epickie walki na oceanie będą nagradzane łupami, a mapy poprowadzą graczy do tego, o czym marzy każdy pirat - czyli skarbów.

Z udostępnionego materiału wynika, że zabraknie walki wręcz. Interakcje na lądzie będą mocno ograniczone; sprowadzają się jedynie do prostych czynności. Ciekawym rozwiązaniem jest konieczność dbania o morale załogi. Dlaczego? To oczywiste. Żaden kapitan nie chciałby konfrontować się ze zbuntowanymi morskimi rozbójnikami.

Skull and Bones trafi na PC (Epic Games Store oraz Ubisoft Store), PlayStation 5, Xbox Series X|S, Google Stadia, Amazon Luna.


Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)