Remake Prince of Persia opóźniony. Ubisoft uspokaja graczy

Remake Prince of Persia opóźniony. Ubisoft uspokaja graczy

Prince of Persia: Sands of Time Remake
Prince of Persia: Sands of Time Remake
Źródło zdjęć: © Polygamia.pl
06.06.2022 11:32

Remake Prince of Persia: The Sands of Time z problemami. Gra została wycofana ze sklepów. Zaniepokojeni gracze martwią się o stan produkcji, jednak twórcy informują, że prace są kontynuowane.

Czas, jak na ironię, nie sprzyja twórcom remake'u Prince of Persia: The Sands of Time. Ubisoft, po raz kolejny, przekłada premierę tej wyczekiwanej produkcji. Niedawno twórcy ogłosili, że prace nad projektem zostaną przekazane innemu studio. Ubisoft Pune oraz Ubisoft Mumbai zostały odsunięte od gry, a ich rolę przejął Ubisoft Montréal.

Dowodem na to, że na remake musimy jeszcze zaczekać, jest fakt, że sprzedawcy wycofują produkt ze swojej oferty. Nie trzeba było długo czekać na odzew społeczności graczy. Zaniepokojeni gracze zaczęli spekulować, czy przypadkiem Remake Prince of Persia: The Sands of Time nie został całkowicie anulowany. Przedstawiciele Ubisoftu postanowili wydać oświadczenie na łamach IGN.

W związku z tym, nie planujemy już wydania gry w roku fiskalnym 2023, a gra została usunięta z listy. Jeśli gracze chcą anulować swoje zamówienie przedpremierowe, proszeni są o kontakt ze sprzedawcą. Będą oni na bieżąco informowani o postępach w rozwoju projektu.

UbisoftOświadczenie dla IGN

To kolejny raz, gdy premiera tego tytułu jest przełożona. Pozostaje cierpliwie czekać na oficjalne komunikaty twórców i liczyć na to, że dostarczą wysokiej jakości produkt.


Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)