Zeus rapuje pod bit z "The Last of Us 2". Nowy trend na polskim rynku

Zeus rapuje pod bit z "The Last of Us 2". Nowy trend na polskim rynku22.06.2020 07:33
Zeus rapuje pod bit z "The Last of Us 2". Nowy trend na polskim rynku

Od razu rodzi się pytanie: kto będzie następny? Taco przy "Cyberpunk 2077" czy Quebo przy "Dying Light 2".

"Zapytałaś kiedy płakałem ostatni raz / Jak przeszedłem The Last of Us" – rapował Quebonafide w utworze "COJESTMAŁPY" na swojej ostatniej płycie. To dobitny przykład jak świat hip-hopu przeplata się z grami wideo. Dziś nie o grze, a w oparciu o piosenkę "Through The Valley" ze ścieżki dźwiękowej do "The Last of Us 2" nawija Zeus. Już za sam pomysł wykorzystania odgłosów klikaczy w bicie bijemy głośne brawo.

ZEUS - Ostatni z nas (prod. ZEUS na podstawie utworu "Through the valley")

- Dzisiejsza data (19.06.2020) jest dla mnie wyjątkowa ponieważ jestem ogromnym fanem pierwszej części gry "The Last Of Us" i na kontynuację tej przygody czekałem od lat – pisze na swoim profilu facebookowym raper. - Pozwoliłem sobie przelać moją zajawkę na najbardziej naturalną dla mnie formę - muzykę. Utwór "Ostatni z nas" powstał w oparciu o piosenkę "Through The Valley" z gry The Last of Us Part II.

Zeus to kolejny polski raper zaproszony do promocji gry. Lista nie jest jeszcze przesadnie długa, ale powoli zaczyna wyłaniać się z tego ciekawy pomysł na promocję, skrzętnie wykorzystywany przez producentów. Przykłady? O.S.T.R. i Żywiołak w numerze do "World of Tanks".

O.S.T.R. & World of Tanks feat. Żywiołak - Polska siła

Polski oddział Playstation już raz sięgnął po pomoc polskich raperów. Przy okazji VR-owej gry "Blood & Truth" przed mikrofonem stanęli VNM i Małolat.

VNM, Małolat - Krew i Prawda (prod. Auer)

Swoje trzy grosze dorzuciła również Cenega podczas promocji gry "Borderlands 3". Kawałek nawinął im wtedy Słoń.

Słoń - Borderlands | Prod. The Returners (OFICJALNY TELEDYSK)

Na koniec listy runda bonusowa, choć już hip-hopowa. Przy okazji tegorocznej premiery "Doom Eternal" znów dały o sobie znać muzyczne zamiłowania Cenegi. Tym razem padło jednak na cięższe brzmienia od zespołu Hunter.

HUNTER – kArmageDoom (DOOM Eternal Edition)

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)