Xbox pokazuje nowego pada. Biało-czerwony, ale bez orzełka

Xbox pokazuje nowego pada. Biało-czerwony, ale bez orzełka

Biało-czerwony kontroler Xbox
Biało-czerwony kontroler Xbox
Źródło zdjęć: © Polygamia.pl
11.01.2021 16:00, aktualizacja: 03.03.2022 04:55

Biel i czerwień – w takich barwach prezentuje się najnowszy i bezprzewodowy pad do konsoli Xbox One oraz Xbox Series X|S.

Xbox Wireless Controller – Pulse Red, bo tak brzmi jego pełna nazwa, trafi do sprzedaży od 9 lutego w większości rynków, w tym w Polsce. Pierwsi będą mogli go przetestować Chińczycy, którzy kupią go za 64,99 dolarów już 12 stycznia.

Biało-czerwony kontroler Xbox
Biało-czerwony kontroler Xbox© Polygamia.pl

Polscy gracze muszą szykować się na wydatek rzędu 269 zł. "Pulse Red wyróżnia się żywą czerwoną kolorystyką, backcase’em o białej barwie, wnosząc tę samą uderzającą energię co zaprezentowany w listopadzie Shock Blue" – zapewnia Microsoft i dodaje, że pad można bezprzewodowo podłączyć do konsol Xbox Series X|S, Xbox One, pecetów oraz do smartfonów.

Kontrolery giganta z Redmond nie oferują być może tylu bajerów co DualSense od Sony, ale to solidne, ergonomiczne pady, gdzie gałki nie są rozłożone symetrycznie i lewa jest nieco wyżej niż prawa.

Z nowości, które pojawiły się przy okazji premiery konsoli Xbox Series X|S warto wymienić d-pad, wyraźnie nawiązujący do kontrolerów Elite Series.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)