Wypchana po brzegi pierwsza połowa 2020 roku stała się jakby… luźniejsza

Wypchana po brzegi pierwsza połowa 2020 roku stała się jakby… luźniejsza

Wypchana po brzegi pierwsza połowa 2020 roku stała się jakby… luźniejsza
Bartosz Witoszka
25.10.2019 10:47, aktualizacja: 25.10.2019 13:27

“Jak przekładamy premierę, to wszyscy na raz”.

Oczywiście nikt tak nigdzie nie powiedział, ale chyba wszyscy mogliśmy przewidzieć, że tak się to właśnie skończy. Zresztą, pisałem już o tym przy okazji przesunięcia premiery Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 na drugą połowę 2020 roku, więc nie ma po co klepać tej samej formułki. Choć tegoroczny “przekładaniec” dumnie rozpoczął Doom: Eternal, o czym pisał dla Was Dominik.

Zatem zaczynamy o The Last of Us II, o którym to Jason Schreier, chyba najsłynniejszy  growy dziennikarz, na łamach Kotaku zamieścił informacje o przesunięciu najnowszej produkcji studia Naughty Dog o kilka miesięcy. Deweloper i wydawca, widząc, co się dzieje, kilka godzin po opublikowaniu wiadomości przygotowali (wchodzi ulubione słowo tego miesiąca) oficjalne oświadczenie, w którym tłumaczą decyzję o przełożeniu premiery The Last of Us II na 29 maj 2020 roku (pierwotnie miał to być 21 luty).

Obraz

Przy okazji Sony, choć tutaj mamy do czynienia z niepotwierdzoną informacją, Ghost of Tsushima również zostaje przesunięte. Znów, nieoceniony Jaso Scharnier i jego źródła, sugerują, że gra Suker Punch miała ukazać się w pierwszej połowie 2020 roku, jednak teraz ta data jest nieaktualna i tytuł został przeniesiony na dalszy okres przyszłego roku. Warto zauważyć, że tytuł nie miał nawet przybliżonej daty premiery, więc tu znów musimy poczekać na oficjalne oświadczenia w tej sprawie.

Obraz

To kto następny?

Bartek Witoszka

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)