Wyniki konkursu Diablo + GOG

Wyniki konkursu Diablo + GOG

Wyniki konkursu Diablo + GOG
Adam Piechota
15.03.2019 18:10

To kto wróci po Rzeźnika?

Prosta sprawa - Wy mieliście wspominać, my mieliśmy wybrać. Jesteście ciekawi, kto za odrobinę nostalgii otrzyma jeszcze więcej nostalgii w nagrodę? Niestety, musieliśmy wybrać trzy osoby. Zatem to nie tak, że jesteśmy złośliwi. Najchętniej wybralibyśmy wszystkich blogerów, bo kochamy Blogi 2.0. No ale życie musi czasem być odrobinę niesprawiedliwe. Inaczej nie byłoby też tej gigantycznej frajdy, gdy NIE JEST.

Kolejność przypadkowa:

Diablo pozostaje również odnośnikiem mojego wieku i dojrzałości gamingowej. Zawsze powtarzam, że gram w gry od 23 lat świadomie, a nieświadomie to nawet 27 lat – wcześniej był pegasus, ale oceniam ten okres jako radosne klikanie aż coś się zmieni na ekranie telewizora.  Z Blizzardem dojrzewałem – Warcraft 2, Diablo, Starfcraft, Warcraft 3. Z obecnych produktów nie ma mi już nic do zaoferowania, ale to też nie ta sama firma, wszystko poszło do przodu. Tylko miłość do Diablo pozostała.

Obraz

Pierwszy wieczór spędziliśmy na poznawaniu siebie nawzajem. To znaczy, ja cie poznawałem, a ty miałeś głęboko w d*pie moją osobowość, czyli fabułę, która budowała epickie lore niebiańskiego konfliktu eternalnych potęg rozpisanego lata. Przeklikiwałeś dialogi jak szalony, żeby jak najwięcej sobie pograć, zanim skończy się impreza.

Jak w każdym dobrym romansie, po tym, jak bohaterowie wpadają przypadkiem na siebie, musi nastąpić czas rozdzielenia, kiedy uczucie może dojrzeć w osamotnieniu. Z nami było dokładnie tak. A dokładnie dokładnie, to z tobą.

Obraz

Nagle napotykam na swojej drodze dziwny pokój. W środku można zauważyć jakieś ciała nabite na pal, i powieszone, i poćwiartowane, i w sosie własnym. Jak każdy zdrowo myślący gracz NIE zrobiłem sejwa i dziarsko ruszyłem do drzwi. Otworzyłem i usłyszałem legendarne “Uhhhhh… Fresh meat!”. Po pierwsze uważam, że to jest dyskryminacja wegetarian i wegan. Po drugie, kiedy zobaczyłem wielkiego grubasa z tasakiem, szarżującego w moją stronę, to zrobiłem znak krzyża i spokojnie stwierdziłem: “W każdej grze jest przecież auto-save, albo checkpoint”

Gratulujemy. Wkrótce się z Wami skontaktujemy na maila, którego podaliście przy rejestracji. I trzymamy kciuki, by okazji do takich konkursów było jak najwięcej.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)