Wyciekł gameplay z Diablo 4. Materiał ma ponad 40 minut

Wyciekł gameplay z Diablo 4. Materiał ma ponad 40 minut

Diablo 4
Diablo 4
Źródło zdjęć: © YouTube
19.09.2022 12:57

Diablo 4 podąża śladami GTA 6. Nadchodzące dzieło od Activision Blizzard zostało ujawnione wskutek przecieku. Ponad 40 minut, które ujawniają wczesną wersję gry.

Seria Diablo bezapelacyjnie nadąża za najnowszymi trendami, wyznaczonymi przez GTA 6. W gamingowej infosferze nie opadł jeszcze kurz związany z potężnym przeciekiem wielkiego hitu od Rockstara, a na horyzoncie pojawił się piekielnie długi materiał, z (rzekomo) wczesnej wersji Diablo 4.

Nie jest tajemnicą, że Reddit jest często preferowanym środowiskiem dla internautów chcących opublikować to, co ostatecznie nazywamy "przeciekiem". W tym przypadku jest tak samo. Pod tym adresem znajduje się wątek, który przenosi użytkownika na stronę files.fm, gdzie znajdują się dwa nagrania. Materiałów nie trzeba pobierać, by móc je obejrzeć.

Filmiki są opatrzone znakiem wodnym o treści "Private Test Build" wraz z numerem, który prawdopodobnie jest przypisany do danego, konkretnego testera. Część graczy uważa, że jest to dowód na to, iż mamy do czynienia z "przeciekiem kontrolowanym". Wszelkie wątpliwości zostaną rozwiane wraz z reakcją Activision Blizzard.

Nie jest to pierwszy tego typu przeciek z Diablo 4. Na początku sierpnia 2022 r. ujawniono kreator postaci. Aktualnie nie znamy konkretnej daty premiery. Wiadomo jedynie, że twórcy "celują" w przyszły rok.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)