Wo Long: Fallen Dynasty na nowym materiale. Tak wygląda walka z bosem

Wo Long: Fallen Dynasty na nowym materiale. Tak wygląda walka z bosem

Wo Long: Fallen Dynasty
Wo Long: Fallen Dynasty
Źródło zdjęć: © Steam
11.01.2023 15:28, aktualizacja: 12.01.2023 08:06

Do sieci trafiają kolejne materiały z Wo Long: Fallen Dynasty w roli głównej. Najnowszy gameplay skupia się na walce z bossem i nie jest to droga usłana różami.

Zgodnie z przewidywaniami, do sieci trafiają kolejne materiały z nadchodzącego Wo Long: Fallen Dynasty. Równo tydzień temu otrzymaliśmy prezent w postaci dziesięciominutowego zapisu rozgrywki, gdzie eksploracja malowniczych lokacji ściera się z dynamiczną walką.

Team Ninja nie poprzestaje na tym i dzieli się kolejnym materiałem, tym razem nieco krótszym, co nie znaczy, że jakościowo gorszym. Prawie pięć minut z niezwykle wymagającym bossem – jest na co popatrzeć!

Poznajcie Aoye – to gadzina nie z tej ziemi

Na początek krótkie wyjaśnienie, czym w zasadzie jest ten plugawy ciemiężyciel, z którym zmaga się bohater. Aoye jest fikcyjnym stworzeniem, które pojawia się w starożytnym chińskim tekście "Shan Hai Jing" (znanym również jako "Księga Gór i Mórz"). Przypomina demonicznego byka z nadmiernym włosiem.

Aoye jawi się jako bardzo wymagający przeciwnik w Wo Long: Fallen Dynasty. Bestia potrafi wyprowadzać imponujące ataki swoimi mackami oraz włosiem (tak, mowa o potężnym ataku włosami), rzucić się na bohatera z kilkunastu metrów, szarżować i przebijać rogami. Potrafi jednocześnie rozprzestrzeniać lód. Mimo swoich rozmiarów potrafi być mobilny i dynamiczny.

Premiera Wo Long: Fallen Dynasty

Wo Long: Fallen Dynasty zadebiutuje 3 marca 2023 r. Dzieło ze stajni Team Ninja trafi na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X|S. Gra będzie dostępna w usłudze Xbox Game Pass.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)