Chiński smok budzi się. Wo Long: Fallen Dynasty to arcydzieło?

Chiński smok budzi się. Wo Long: Fallen Dynasty to arcydzieło?

Wo Long: Fallen Dynasty
Wo Long: Fallen Dynasty
Źródło zdjęć: © Steam
04.01.2023 12:13

Wo Long: Fallen Dynasty nadciąga. Najważniejszą oznaką zbliżającej się premiery jest niepublikowany wcześniej materiał z rozgrywki. 10 minut walki i eksploracji w świecie chińskiej mitologii – całość prezentuje się naprawdę solidnie.

Japońskie studio Team Ninja, twórcy serii NiOh, chcą przygotować graczy na zbliżającą się premierę Wo Long: Fallen Dynasty. W tym celu deweloperzy dzielą się kolejnym materiałem z rozgrywki, który zabiera widza w podróż do świata pradawnej chińskiej mitologii.

Podróż, która realizuje sztandarowe prawidła gatunku action RPG: eksploracja malowniczego, barwnego świata, wymagająca walka z różnorodnymi przeciwnikami, system rozwoju bohatera oraz klimat starożytnych Chin – z pewnością wśród graczy nie zabraknie entuzjastów takiej konwencji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Wo Long: Fallen Dynasty – nowy gameplay

Na brak materiałów z Wo Long: Fallen Dynasty nie można narzekać, gdyż twórcy co i raz chwalą się kondycją swojej produkcji. W praktyce najnowszy pokaz rozgrywki nie odbiega od tego, co widzieliśmy już wcześniej: zaprezentowano malownicze lokacje oraz starcia z przeciwnikami (pojawia się również boss). Piękno Wo Long: Fallen Dynasty objawia się także w udźwiękowieniu gry.

Wo Long: Fallen Dynasty – premiera i platformy

Wo Long: Fallen Dynasty zadebiutuje 3 marca 2023 r. Gra trafi na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, oraz Xbox Series X|S. Tytuł będzie dostępny w usłudze Xbox Game Pass.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)