Zmien skórke
Logo Polygamii

Więcej informacji o The Last of Us 2 już wkrótce

Prowadzący The Game Awards uchyla rąbka tajemnicy.

Sony jak ognia unika na razie wypowiadania się o The Last of Us 2, ale i tak w Sieci co jakiś czas pojawiają się informacje dotyczące najnowszej produkcji Naughty Dog. Dwa tygodnie temu Tatiana pisała o wycieku informacji z zamkniętego pokazu zwiastuna, przygotowanego dla managerów będących na konferencji GameStop, a wczoraj na Twitterze Geoffa Keighleya pojawiła się informacja, że pod koniec września możemy spodziewać podobnego pokazu, ale zorganizowanego dla prasy.

24 września w Los Angeles Sony zaprezentuje przedstawicielom mediów z całego świata… no właśnie nie wiemy do końca, czego możemy się spodziewać, ale wszystko wskazuje na to, że będzie to właśnie zwiastun i fragment rozgrywki. Tutaj warto przywołać też słowa przedstawicieli GameSpotu, zgodnie z którymi materiały dotyczące gry miały zostać pokazane szerszej publiczności “już niedługo”.

Możliwe, że mieli na myśli Paris Games Week, który odbędzie się na przełomie października i listopada, co w sumie nie byłoby takim dziwnym pomysłem. Zapowiedzi, które powstaną po wrześniowej konferencji rozgrzeją graczy, by ci byli gotowi na ogłoszenie daty premiery i solidną porcję materiałów.

Oczywiście to tylko plotki i domysły, bo jak na razie nie wiemy nawet czy gra będzie miała swoją premierę po czy jeszcze przed debiutem PlayStation 5.

Bartek Witoszka

Więcej na temat:

2
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
1 Komentarze
1 Odpowiedzi
2 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
gseed
Użytkownik

Jak to nie wiemy, przecież wiadomo, ze gra ukaże się na PS4. Wiemy tez ze PS5 będzie wstecznie kompatybilne.

PS
„by Ci byli gotowi”
ci małą litera 🙂

Popularne wpisy

Popularne Gry