Zmien skórke
Logo Polygamii

Nadciąga krótki, ale treściwy fragment rozgrywki z The Last of Us 2

Został już nawet pokazany wybrańcom na prezentacji dla menedżerów GameStopa.

The Last of Us 2 niedługo o sobie przypomni nowym trailerem, który został już pokazany podczas konferencji dla menedżerów GameStopa.

Na konferencji oczywiście nadal nie ujawniono daty premiery, a osoby uczestniczące w prezentacji co prawda nie mogą się podzielić żadnymi konkretami, ale czymśtam się podzielili:

Mogę powiedzieć tylko tyle, że fragment rozgrywki skupiał się na skradaniu i na tym, jak możesz wykorzystać klikaczy dla swojej korzyści.

Oprócz tego ujawnili, że materiał był raczej dość krótki i rozgrywał się w zaciemnionej lokacji, którą rozświetlały tylko ogień i latarki.

Prezentację GameStopu odwiedził też promieniejący Troy Baker. Wcielający się w Joela aktor szczerzył się do publiczności i przemawiał ze sceny:

GameStop wyjawił też, że materiał z rozgrywki ma zostać udostępniony szerszej publiczności już niedługo. Datę premiery być może poznamy w październiku w ramach Paris Games Week – na ten moment wiele plotek wskazuje na to, że premiera wypadnie jeszcze w lutym przyszłego roku. Przeciek sugeruje też, że dostępne będą aż cztery wydania gry.

Tatiana Kowalczyk

Więcej na temat:

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o

Popularne wpisy

Popularne Gry