Więcej The Last of Us 2 już jutro na pokazie z serii State of Play

Więcej The Last of Us 2 już jutro na pokazie z serii State of Play

Więcej The Last of Us 2 już jutro na pokazie z serii State of Play
Bartosz Witoszka
26.05.2020 12:48

Ostatnia prosta przed zbliżającą się premierą.

Aż trudno uwierzyć, że po tym wszystkim, co działo się wokół The Last of Us 2 gra ukaże się już za niecały miesiąc, by ukoronować trwającą siedem długich lat 8. generacją. Lekko przesadzam i wyolbrzymiam, prawda, ale nie jest tajemnicą, że to właśnie pod koniec tego okresu, gry, jakie ukazują się na konsolach są najlepiej dopracowane i oferują najlepsze możliwe doświadczenie.

The Last of Us Part II | Inside the Gameplay | PS4

Cóż, przynajmniej tak to wygląda w teorii, głowach wydawcą, a także marzeniach graczy, którzy oczekują coraz to doskonalszych produkcji. W zeszłym tygodniu Naughty Dog zdecydowało się na opublikowanie materiału z rozgrywki z komentarzem twórców, a już jutro o 22:00 dostaniemy ponad 20-minutową prezentację w ramach State of Play.

Przede wszystkim liczę na więcej nowych ujęć z gry, bo tych zdecydowanie zabrakło w ostatnim materiale – ciągle pokazywano dobrze znane lokacje, sytuacje i starcia, które mogły się przejeść. Chyba marzeniem ściętej głowy byłoby czekanie na zupełnie nowe demo, ale po cichu na to liczę.

Tak czy inaczej, to co przygotowało Sony i Naughty Dog będzie można obejrzeć na Twitchu albo YouTubie PlayStation. Tuż po prezentacji spodziewajcie się naszego omówienia (pewnie mi przypadnie jego przygotowanie ), a przy okazji premiery wypatrujcie naszej recenzji. Jak pewnie widzieliście na polygamijnym Facebooku, już gramy.

Bartek Witoszka

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)