Więcej The Last of Us 2 już jutro na pokazie z serii State of Play

Strona głównaWięcej The Last of Us 2 już jutro na pokazie z serii State of Play
26.05.2020 12:48
Więcej The Last of Us 2 już jutro na pokazie z serii State of Play
Bartosz Witoszka
Bartosz Witoszka
bDZBIoJO

Ostatnia prosta przed zbliżającą się premierą.

bDZBIoJh

Aż trudno uwierzyć, że po tym wszystkim, co działo się wokół The Last of Us 2 gra ukaże się już za niecały miesiąc, by ukoronować trwającą siedem długich lat 8. generacją. Lekko przesadzam i wyolbrzymiam, prawda, ale nie jest tajemnicą, że to właśnie pod koniec tego okresu, gry, jakie ukazują się na konsolach są najlepiej dopracowane i oferują najlepsze możliwe doświadczenie.

The Last of Us Part II | Inside the Gameplay | PS4

Cóż, przynajmniej tak to wygląda w teorii, głowach wydawcą, a także marzeniach graczy, którzy oczekują coraz to doskonalszych produkcji. W zeszłym tygodniu Naughty Dog zdecydowało się na opublikowanie materiału z rozgrywki z komentarzem twórców, a już jutro o 22:00 dostaniemy ponad 20-minutową prezentację w ramach State of Play.

bDZBIoJj

Przede wszystkim liczę na więcej nowych ujęć z gry, bo tych zdecydowanie zabrakło w ostatnim materiale – ciągle pokazywano dobrze znane lokacje, sytuacje i starcia, które mogły się przejeść. Chyba marzeniem ściętej głowy byłoby czekanie na zupełnie nowe demo, ale po cichu na to liczę.

Tak czy inaczej, to co przygotowało Sony i Naughty Dog będzie można obejrzeć na Twitchu albo YouTubie PlayStation. Tuż po prezentacji spodziewajcie się naszego omówienia (pewnie mi przypadnie jego przygotowanie ), a przy okazji premiery wypatrujcie naszej recenzji. Jak pewnie widzieliście na polygamijnym Facebooku, już gramy.

Bartek Witoszka

bDZBIoKf