Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

The Last of Us 2 na nowym zwiastunie

Strona głównaThe Last of Us 2 na nowym zwiastunie
06.05.2020 16:30
The Last of Us 2 na nowym zwiastunieThe Last of Us 2 na nowym zwiastunie
Bartosz Witoszka
Bartosz Witoszka
bDntWXqu

Jest sporo Ellie, która uznała, że musi odejść, ale znalazło się też miejsce dla Joela, zakażonych i kilku innych postaci.

bDntWXpN

Ciężko jest patrzeć na świeżo opublikowany zwiastun i nie mieć w pamięci historii z przeciekiem z zeszłego tygodnia. Albo kolejnych doniesień o crunchu i złej organizacji pracy w Naughty Dog z połowy marca; studiu cieszącym się ogromnym zaufaniem wśród graczy, które dostarczyło przecież wychwalane pod niebiosa Uncharted czy stawiane na półce z podpisem “ważne gry” The Last of Us z 2013 roku.

Wszystko wskazuje na to, że druga część również taka będzie, a opublikowany przed chwilą zwiastun zdaje się potwierdzać, że studio jest gotowe na czerwcową premierę. Przy okazji pisania o tego typu materiale ciężko jest nie unikać dodawania własnych opinii czy przemyśleń, więc miejmy to już za sobą.

Podobał mi się (w sensie ten zwiastun), choć niespecjalnie mam ochotę poznawać to, co zaoferuje sam tytuł. Dla mnie to po prostu “kolejna taka gra”, w której chodzimy, strzelamy, walczymy, skradamy się i przeżywamy dobrze napisaną historię. W końcu to (sprawnie napisane scenariusz i ciekawe postacie) to znak rozpoznawczy Naughty Dog.

bDntWXpP

“Czyli nie lubisz dobrze zapowiadających się gier, autorze?” – ktoś mógłby zapytać. Cóż, lubię, ale jak wspomniałem na początku, ciężko jest oglądać ten dwuminutowy (czy tylko ja mam wrażenie, że większość zaprezentowanych w nim scen to sklejka z obrazków, jakimi studio postanowiło się podzielić ze społecznością tuż po tym, jak ogłosiło przesunięcie gry?) i całkowicie odciąć się od tego, co dzieje w samym studiu czy wokół niego.

325316084947761116

Bartek Witoszka

bDntWXqL