Według nieoficjalnych informacji, wkrótce możemy spodziewać się zapowiedzi Far Cry'a 6 i odświeżonej trylogii Mass Effect

Według nieoficjalnych informacji, wkrótce możemy spodziewać się zapowiedzi Far Cry'a 6 i odświeżonej trylogii Mass Effect

Według nieoficjalnych informacji, wkrótce możemy spodziewać się zapowiedzi Far Cry'a 6 i odświeżonej trylogii Mass Effect
Bartosz Witoszka
10.06.2020 12:36, aktualizacja: 18.06.2020 21:37

Norweski oddział Gamereactora podaje, że tego lata możemy spodziewać się zapowiedzi kilku oczekiwanych tytułów.

Brak tegorocznego E3 zdecydowanie popsuł niektórym wydawcom szyki, ale pokazał przy okazji, że można zapowiadać gry wysokobudżetowe bez konieczności wyjazdu do Los Angeles i to w dogodnym dla siebie czasie. W marcu i kwietniu pojawiło się wiele nieoficjalnych informacji o tym, czego możemy się spodziewać na trwającym właśnie festiwalu letnich zapowiedzi, a tuż przed startem EA Play czy Ubisoft Forward, wiadomości zza kuluarów pojawia się jeszcze więcej.

327383053561498500

I tak kilka dni temu został opublikowany obszerny wpis w serwisie Gamereactor, w którym autor, Eirik Hyldbakk Furu, dzieli się informacjami odnośnie spodziewanych zapowiedzi na zbliżających się growych wydarzeniach, powołując się przy tym na sprawdzone informacja zza kulis branży.

Najbardziej interesującymi i przy tym prawdopodobnymi doniesieniami wydają się wzmianki o nowym Far Cry’u i remasterze trylogii Mass Effect. Ubisoft w lutym tego roku poinformował w swoim raporcie kwartalnym, że do końca tego roku kalendarzowego wyda pięć dużych gier, a wśród nich znajdziemy na pewno Watch Dogs Legion, Assassin’s Creed Valhallę, Rainbow Six Quarantine i Gods & Monsters. Logicznym wydaje się więc zapowiedzenie Far Cry’a 6, a niedawno pojawiły się też nieoficjalne informacje o tym, że aktor podkładający głos pod Vaasa w "trójce" może powrócić do nowej odsłony.

Co więcej, autor tekstu wspomina, że w "szóstce" przyjdzie nam porzucić "amerykańskość znaną z Far Cry 5", tak więc wszystkie osoby, którym przeszkadzało takie osadzenie gry mogą znaleźć w nowej części coś dla siebie. Wstępna zapowiedź gry ma zostać zaprezentowana 12 lipca w ramach Ubisoft Forward.

327383053561760644

Z kolei drugą ciekawą wzmianką są informacje o remasterze trylogii Mass Effect. Plotki o wydaniu serii BioWare na nowe konsole pojawiają się już od dobrych kilku lat, jednak w ciągu ostatnich kilku miesięcy znacznie się nasiliły, choćby za sprawą ożywionej aktywności kont gry w mediach społecznościowych. Swoją cegiełkę dołożył też Jeff Grubb z VentureBeat, który już wcześniej podawał sprawdzone informacje odnośnie zapowiedzi gier.

Autor tekstu na Gamereactorze sugeruje, że Electronic Arts chce wypuścić odświeżoną trylogię już tej jesieni, by zapełnić lukę wydawniczą zarezerwowaną dotychczas dla Battlefielda i Battlefronta, a więcej informacji mamy spodziewać się już na EA Play, które ma odbyć się 19 czerwca o 1:00 czasu polskiego (zgadnijcie, kto na Poly zarwie nockę?).

Oprócz tego, w artykule wspomniano o zapowiedziach nowego Batmana od Warner Bros., remake’u Demon's Souls czy grze RPG w uniwersum Harrego Pottera, o której jakiś czas temu pojawił się długi wpis osoby podającej się za jednego z pracowników wspomnianego amerykańskiego koncernu.

Bartek Witoszka

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)