Unawake. Tu gdzie Skyrim spotyka Dooma

Unawake. Tu gdzie Skyrim spotyka Dooma

Unawake
Unawake
Źródło zdjęć: © YouTube | Toplitz Productions
10.08.2022 12:37

Unawake to nadchodząca produkcja tureckiego studia RealityArts. Zaprezentowano właśnie pierwszy zwiastun, który z jednej strony potrafi oczarować klimatycznymi lokacjami, a z drugiej – sięga po rozwiązania ociekające brutalnością.

Unawake to efekt współpracy tureckiego studia RealityArts i austriackiego wydawcy Toplitz Productions, który jak sam twierdzi, skupia się na grach komputerowych posiadających "serce oraz dusze". I trzeba przyznać, że taka deklaracja nie mija się z prawdą. Unawake otrzymuje pierwszy zwiastun, gdzie klimat - w asyście litrów krwi - wylewa się z ekranu.

Unawake zapowiada się niezwykle epicko. Znajdziemy się w samym środku bezlitosnej wojny pomiędzy Niebem a Piekłem. To właśnie nasz bohater ma reprezentować "ostatni bastion człowieczeństwa". Fabuła jest połączeniem science-fiction z historią oraz mroczną fantastyką. Unawake ma być pierwszoosobową grą RPG z niezwykle dynamicznym systemem walki, co potwierdza powyższy zwiastun. Nie zabraknie, rzecz jasna, progresji umiejętności.

Twórcy zdecydowali się na wykorzystanie silnika Unreal Engine 5. To właśnie narzędzie od Epic Games ma zapewnić klimatyczne, surrealistyczne lokacje, wykonane z dbałością o najmniejsze szczegóły. Premiera przewidziana jest na 2023 r., bez wskazania konkretnej daty.


Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)