wersja robocza

Ubisoft rozdaje prezenty. Starlink za darmo na PC, ale trzeba się pospieszyć

Strona głównaUbisoft rozdaje prezenty. Starlink za darmo na PC, ale trzeba się pospieszyć
16.12.2020 10:02
Starlink: Battle for Atlas
Starlink: Battle for Atlas
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Ubisoft zapowiedział świąteczne niespodzianki i jedną z pierwszych z nich jest darmowa gra "Starlink: Battle for Atlas". I chociaż firma nie rozdaje bezpłatnych tytułów z takim rozmachem, jak Epic Games Store, to jest to tytuł, który warto wypróbować.

Wspomnieliśmy już, że przez najbliższe dni mamy możliwość odebrania gratisów od Ubisoftu. Na początku były to mini DLC do "Assassin’s Creed Valhalla", a dziś możecie odebrać za darmo grę Starlink: Battle for Atlas. Warto się pospieszyć, ponieważ akcja promocyjna trwa między 14 a 18 grudnia, jednak codziennie czekają na nas nowe niespodzianki.

Jak odebrać Starlink za darmo?

  • W tym celu wchodzimy na dedykowaną stronę Ubisoftu;
  • klikamy przycisk PC, by odebrać grę na tę właśnie platformę;
  • następnie musimy zalogować się lub zarejestrować do usługi Ubisoft Connect;

kiedy to zrobimy, pojawi się komunikat, że gra "Starlink: Battle for Atlas" została dodana do naszej biblioteki gier w Ubisoft Connect PC.

Warto wspomnieć, że w przypadku dodatków do "AC: Valhalla, DLC" nie pojawiło się od razu na koncie. Firma zaznacza, że ma 7 dni na realizację naszego zamówienia, więc jeśli Starlink nie pojawi się w waszej bibliotece, być może będziecie musieli poczekać. 

"Starlink: Battle for Atlas" to gra akcji, w której przewodzimy grupie pilotów statków kosmicznych. Możemy w niej zbudować własny statek i przemierzać przestrzeń kosmiczną oraz podjąć walkę ze złym Graksem i Zapomnianym Legionem.

Oprawa graficzna i gameplay sprawiają, że to ciekawa propozycja głównie dla młodszych graczy. Chociaż tytuł nie sprzedał się zgodnie z oczekiwaniami, to może to być naprawdę ciekawa propozycja, wśród darmowych gier rozdawanych w najbliższym czasie na różnych platformach.  

Przypominamy przy okazji, że na Epic Games Store już od 17 grudnia (od godziny 17:00) do końca roku ruszy specjalna akcja promocyjna, w ramach której codziennie będzie można odebrać nową darmową grę. W sumie do zgarnięcia będzie 15 bezpłatnych tytułów.

Udostępnij: