5 dni gratisów od Ubisoftu. Na start coś do Assassin's Creed Valhalla

5 dni gratisów od Ubisoftu. Na start coś do Assassin's Creed Valhalla

Assassin's Creed Valhalla
Assassin's Creed Valhalla
Źródło zdjęć: © Ubisoft
Barnaba Siegel
15.12.2020 12:47, aktualizacja: 02.03.2022 21:07

Ubisoft nie zdradza, co będzie dalej i raczej nie zapowiada się na wysyp darmowych gier. I może dobrze, bo tych i tak jest multum (cześć Epic Games!), a dobrze skrojone skórki dla bohatera to też fajna sprawa. I właśnie taką otrzymamy dla Assassin's Creed Valhalla.

W ramach wydarzenia "Happy Holidays" Ubisoft rozdaje rzeczy. Od 14 do 18 grudnia załapiemy się na bonusy. Darmowe gry? Być może. Wydawca nie zdradza, co będzie w kolejnych dniach, a dziś serwuje drobne DLC do "Assassin's Creed Valhalla".

A dostaniemy konkretnie pakiet Żeglarza dla osady i legendarny strój Bayeka dla Eivor. Czym jest strój, wiadomo. Z kolei pakiet Żeglarza może być zestawem ozdób, które da się postawić w różnych kątach w Kruczej Przystani. Tego nie wiemy i dopytujemy się u źródła.

Gadżety otrzyma każdy i na dowolną platformę. Można je odbierać codziennie pod tym linkiem. Zła wiadomość jest taka, że na "realizację zamówienia" trzeba poczekać do 7 dni. Sprawdziłem - nie przybyło żadne powiadomienie na maila, również w grze nic nie pojawiło się w ekwipunku. Zatem Ubi najwyraźniej celuje, żeby prezenty pokryły się z momentem, gdy już wszyscy będą mieli choinki w domach.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)