Zmien skórke
Logo Polygamii

Ubisoft i jego Zelda - Gods & Monsters melduje się na horyzoncie

Plotka okazała się prawdziwa... i jestem nią zachwycony!

Ubisoft potrafi, gdy mu się chce – przykładem mogą być poboczne tytuły takie jak Valiant Hearts czy Child of Light. Mimo że to zaledwie drugoplanowe produkcje, trochę schowane w cieniu swoich rosłych kolegów AAA, trafiły do swoich społeczności i są cieplutko wspominane przez branżę. Podobnie może wyglądać sytuacja z najnowszym projektem, o którym wspominaliśmy kilka dni temu, kryjącym się wtedy pod roboczą nazwą Orpheus. Mówi się o nim jako o bajkowej przygodzie.

Gods & Monsters przypomina na pierwszy rzut oka hit Nintendo. Jaskrawe barwy, charakterystyczna przez swoją bajkowość grafika, nawet sama budowa świata widocznego w zwiastunie przywodzą na myśl The Legend of Zelda: Breath of the Wild.

Gra zabierze nas w mistyczny, niebezpieczny świat pełen mitologicznych kreatur. Ze zwiastuna wynika, że będziemy “na ty” z bogami, którzy poproszą nas o pomoc. Wiemy też z opisu gry, że przygoda rozgrywa się na Isle of the Blessed, gdzie zmierzymy się z najstraszniejszym potworem z całej mitologii, Typhonem. Oprócz tej drobnostki czekają na śmiałków zagadki, tajemnicze podziemia i heroiczne wyczyny.

Za produkcję odpowiadają twórcy Assassin’s Creed Odyssey. Nie chcę nic mówić, ale to widać gołym okiem. Zapewne teraz w pełni wykorzystają możliwości, które niesie ze sobą ten wykreowany, fantastyczny świat i pozwolą sobie na dużo, miejmy nadzieję, dobrego.

Premiera zapowiedziana została na gorący okres, a mianowicie 25 lutego 2020 roku. Pozostaje czekać na dodatkowe informacje i trzymać kciuki. Przypomnę tylko, że Gods & Monsters zostanie dodane do katalogu gier usługi Uplay Plus.

Więcej na temat:

3
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
3 Komentarze
0 Odpowiedzi
3 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
s.p.
Użytkownik

Uplay Plus śmieszniejszy niż konferencja Devolver Digital

snik
Użytkownik

Ha, spełniło się moje życzenie, dostaliśmy mniejszą grę, zamiast kolejnej podobnej do innych, produkcji AAA 😉 Szczerze nie mogę się doczekać, bo Ubi w ostatnich latach pokazało, że dobrze się czuje w tworzeniu takich tytułów

Bjorn
Użytkownik

Gra akcji + mitologia Grecka – 3x Tak.
Na minus ta kolorowa niczym fortnajt oprawa.
Gdyby Odyssey było grą nastawioną na świat fantasy z mitologii greckiej nasz poczciwy Wiesiek by się chował 😀

Popularne wpisy

Popularne Gry