Zmien skórke
Logo Polygamii

Ptaszki ćwierkają, że Ubisoft zapowie nową grę na E3

Orpheus ma być roboczym tytułem. Byłaby miła odmiana po niekończących się "asasynach"...

Można zacierać ręce, gdy na targach duże studia ogłaszają nowe produkcje. A co byłoby, gdyby to Ubi zapowiedziało coś innego, odrywając się od flagowych serii, aby wprowadzić nieco świeżości do swojego portfolio? Nie wiem, ale być może niedługo się dowiemy, gdyż na podcaście Kotaku Splitscreen padły ciekawe słowa niezawodnego Jasona Schreiera, który podzielił się informacją na temat nowego tytułu tworzonego przez Ubisoft. Następnie na jego Twiterze pojawiło się sprostowanie niektórych stwierdzeń.

Schreier twierdzi, że nową grą francuskiego producenta jest RPG małej skali pod nazwą roboczą Orpheus. Czerpie ona stylistyczną inspirację z The Legend of Zelda: Breath of the Wild, ale na tym kończą się podobieństwa, ponieważ rozgrywka ma być już inna. Nie będzie to także przygodowe RPG akcji, jak wspomniał w podcaście Jason.

Być może Ubisoft ponownie tworzy coś nowego w oparciu o sprawdzone i lubiane metody. Assassin’s Creed Origin, który stanowił swego rodzaju reset serii, bazował na wielu schematach innej gry RPG, której tytułu wymówić nie mogę, aby nie rozsierdzić niektórych czytelników. Pomysł okazał się za to strzałem w dziesiątkę – sprowadził całkiem przyjemny powiew świeżości, co dobrze prognozowałoby dla Orpheusa.

Co ciekawe, gdyby roboczy tytuł nawiązywał do Orfeusza z mitologii greckiej, byłby to całkiem intrygujący kierunek. Miejmy nadzieję na garść informacji z okazji zbliżającej się konferencji Ubisoftu, która odbędzie się już w najbliższy poniedziałek o godzinie 22:00 czasu polskiego.

Więcej na temat:

2
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
2 Komentarze
0 Odpowiedzi
2 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
snik
Użytkownik

Liczę, że będzie to indyk-AAA, jak Child of Light, czy Valiant Hearts, które były bardzo udanymi produkcjami. Aż przykro patrzeć gdy tak wspaniały silnik jak UbiArt Framework, na którym powstały wyżej wymienione gry, się kurzy od kilku lat :/

Miller25
Użytkownik

Cóż, to też nadzieja z mojej strony. Mam tylko nadzieję i życzę, aby struktura
UbiArt znów się wzniosła https://www.mybkexperience.reviews/

Popularne wpisy

Popularne Gry