Ubisoft i jego Zelda - Gods & Monsters melduje się na horyzoncie

Ubisoft i jego Zelda - Gods & Monsters melduje się na horyzoncie

Ubisoft i jego Zelda - Gods & Monsters melduje się na horyzoncie
Łukasz Jarkiewicz
11.06.2019 12:32, aktualizacja: 11.06.2019 12:59

Plotka okazała się prawdziwa... i jestem nią zachwycony!

Ubisoft potrafi, gdy mu się chce - przykładem mogą być poboczne tytuły takie jak Valiant Hearts czy Child of Light. Mimo że to zaledwie drugoplanowe produkcje, trochę schowane w cieniu swoich rosłych kolegów AAA, trafiły do swoich społeczności i są cieplutko wspominane przez branżę. Podobnie może wyglądać sytuacja z najnowszym projektem, o którym wspominaliśmy kilka dni temu, kryjącym się wtedy pod roboczą nazwą Orpheus. Mówi się o nim jako o bajkowej przygodzie.

Gods & Monsters przypomina na pierwszy rzut oka hit Nintendo. Jaskrawe barwy, charakterystyczna przez swoją bajkowość grafika, nawet sama budowa świata widocznego w zwiastunie przywodzą na myśl The Legend of Zelda: Breath of the Wild.

Gods & Monsters: E3 2019 Official World Premiere Cinematic Trailer

Gra zabierze nas w mistyczny, niebezpieczny świat pełen mitologicznych kreatur. Ze zwiastuna wynika, że będziemy "na ty" z bogami, którzy poproszą nas o pomoc. Wiemy też z opisu gry, że przygoda rozgrywa się na Isle of the Blessed, gdzie zmierzymy się z najstraszniejszym potworem z całej mitologii, Typhonem. Oprócz tej drobnostki czekają na śmiałków zagadki, tajemnicze podziemia i heroiczne wyczyny.

Za produkcję odpowiadają twórcy Assassin's Creed Odyssey. Nie chcę nic mówić, ale to widać gołym okiem. Zapewne teraz w pełni wykorzystają możliwości, które niesie ze sobą ten wykreowany, fantastyczny świat i pozwolą sobie na dużo, miejmy nadzieję, dobrego.

Premiera zapowiedziana została na gorący okres, a mianowicie 25 lutego 2020 roku. Pozostaje czekać na dodatkowe informacje i trzymać kciuki. Przypomnę tylko, że Gods & Monsters zostanie dodane do katalogu gier usługi Uplay Plus.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)