Twórcy Crash Bandicoot 4: It’s About Time rozważają wydanie gry na inne platformy

Twórcy Crash Bandicoot 4: It’s About Time rozważają wydanie gry na inne platformy
Bartosz Witoszka

24.06.2020 13:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nie byłoby to niczym nowym, bowiem odświeżone wersje starszych odsłon Crasha i Spyro również były tytułami na czasową wyłączność.

Myślę, że z czystym sumieniem można nazwać zapowiedź It’s About Time iście współczesną. Najpierw nieoficjalne przecieki, których źródłem była tajwańska agencja ratingowa, potem "wiemy, ale nie możemy powiedzieć" na twitterowym koncie Toys for Bob, a ostatecznie oficjalna zapowiedź podczas Days of Devs.

Crash Bandicoot 4: It’s About Time | PS4

Deweloperzy zapowiedzieli, że gra pojawi się już na początku października, ale na poniedziałkowym streamie euforia i radość z zupełnie nowej odsłony, przeplatały się z pytaniami o wersje na komputery osobiste i Switcha. "Najwyższy czas" ma się bowiem ukazać tylko na PlayStation 4 i Xboksie One, co z jednej strony w ogóle nie dziwi (w końcu Crash od zawsze był grą stricte konsolową), ale nie zmienia to faktu, że część osób chciałaby zagrać w tę grę na innych platformach.

Wydawca, Activision Blizzard, zdaje się nie być obojętni na te głosy i w oświadczeniu wysłanym redakcji PC GameN, czytamy: No, za wiele tego nie ma, ale można założyć, że It’s About Time, podobnie, jak Spyro Reignited Trilogy i Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, doczekają się ostatecznie wydania na komputerach osobistych czy Switchu. W przypadku wspomnianych pakietów był to rok wyłączności na konsolach, a warto też pamiętać, że za wszystkie te gry odpowiada ten sam deweloper, studio Toys for Bob.

Bartek Witoszka

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)