Zmien skórke
Logo Polygamii

[Plotka] Crash Bandicoot 4 ze screenami i potencjalną datą premiery, zapowiedź w poniedziałek

Plotki gęstnieją!

Jak wspominał wczoraj Bartek w Rozchodniaczku, tajwańska agencja zajmująca się przyznawaniem ograniczeń wiekowych grom zarejestrowała czwartą część Crasha Bandicoota. Nie minął dzień, a mamy już pierwsze (nieoficjalne) screenshoty i potencjalną datę premiery.

Wszystko, jak to często bywa, dzięki wątkowi na 4chanie. Źródła tych obrazów pozostają nieznane, więc całość należy traktować z pewną dozą dystansy, ale przynajmniej na oko wyglądają autentycznie. Zdają się pochodzić wprost ze zwiastuna gry, który prawdopodobnie miał być pokazywany na targach E3.

Na ostatnim z obrazów widać również datę premiery – 8 października 2020. Czy faktycznie jest prawdopodobne, by nowy Crash miał się pojawić tak szybko? Dowiemy się zapewne niedługo. Studio Toys For Bob (twórcy Spyro Reignited Trilogy i Crash Bandicoot N. Sane Trilogy), o którym mówi się, że ma odpowiadać za nowego Crasha, napisało na Twitterze, że zapowie swoją nową grę już w poniedziałek.

Użycie w tej wiadomości słowa TIME – obecnego również w podtytule nowego Crasha na nieoficjalnych screenach – zdaje się również sugerować, że jest w tym wszystkim dużo prawdy. Do poniedziałku więc!

Dominik Gąska

Więcej na temat:

1
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
1 Komentarze
0 Odpowiedzi
1 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
mistrz
Użytkownik

Błąd w newskie. Craha odsiewało Vicarious Visions. Jeśli “czwórkę robi Bob to pewnie dlatego że V V jeździ teraz na deskorolce

Swoją drogą to chcę kupić N sane trylogy i zauważyłem że bardzo trzyma cenę (na Xboxie). Do tego stopnia że chyba kupię cyfrówkę. “Dopłacam” te 20-30 zł i mam grę w pół godziny zamiast w 3 dni

Popularne wpisy

Popularne Gry