To już pewne – powstaje Lineage W. Prezentacja już 19 sierpnia

To już pewne – powstaje Lineage W. Prezentacja już 19 sierpnia

Nowy Lineage W ma być dostępny na PC i urządzeniach mobilnych
Nowy Lineage W ma być dostępny na PC i urządzeniach mobilnych
Źródło zdjęć: © NC Soft
Arkadiusz Stando
12.08.2021 12:19

Ni stąd, ni zowąd firma NCSOFT Co., Ltd. opublikowała zapowiedź nowej gry z serii Lineage. Tym razem będzie to Lineage W, gdzie podobno "W" ma stanowić skrót od "worldwide".

Na stronie internetowej NC Softu pojawiła się już zapowiedź gry, z której... niewiele można zrozumieć. Opublikowano jedynie fabularny zarys, a w praktyce to ilustracje przedstawiające nieznane nam postaci (wyłącznie rasy ludzkiej), bronie, przeróżne przedmioty i potwory. Do tego dochodzi jeszcze krótki wideo-teaser, z którego też niewiele można wywnioskować.

Jak podaje japoński serwis 4gamer.net, Lineage W zostanie wydana zarówno na PC jak i na urządzenia mobilne (Android oraz iOS). Wiemy, że nowa gra nawiązuje do korzeni gatunku, więc będzie to MMORPG. Zostanie wydana na całym świecie, a witryna zwiastuna jest obecnie dostępna w języku japońskim, chińskim tradycyjnym, koreańskim i angielskim. I właściwie na tym kończą się obecne informacje.

Jednakże, już 19 sierpnia NC Soft ma przedstawić oficjalną prezentację gry. Niestety odbędzie się ona o 10 rano czasu koreańskiego, czyli... według naszych zegarków o 3:00 rano.

Nowy Lineage W - czyżby powtórka z mobilnego pay to win, jak "Revolution"?

Nie da się ukryć, że informacja o nowej grze z serii Lineage może ucieszyć wielu fanów, ale niestety rodzi też wiele obaw. Jeżeli produkcja będzie nastawiona na urządzenia mobilne, to możemy mieć do czynienia ze zwykłą maszynką do zarabiania pieniędzy, żerującą jedynie na tytule Lineage.

Tak było to w przypadku mobilnego Lineage 2: Revolution. A może będzie to coś w podobie Genshin Impact, innego MMORPG, również dostępnego z poziomu urządzeń mobilnych i nastawionego na mikropłatności? Dowiemy się już 19 sierpnia.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)